Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
11. februāris, 2015
Drukāt

Ventspils Ogres pašvaldībai piedāvā četrus konteinerus atskurbtuves ierīkošanai

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Šobrīd Ogrē joprojām aktuāls atskurbšanas telpu jautājums, atzīst Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis.

Kā vēsta portāls “ogresfakti.lv”, nav zināms, cik ilgi vēl būs iespējams izmantot esošās atskurbšanas telpas, kas atrodas Valsts policijas Ogres iecirknī. Jaunas atskurbtuves atvēršana pašvaldības budžetā būtu jāparedz apmēram 150 tūkstoši eiro gadā.

Pagājušajā nedēļā Ogres novada amatpersonas devušās uz Ventspili, kur apskatīti četri konteineri, kas savulaik izmantoti askurbšanas telpu moduļa izveides vajadzībām. Pirms vairākiem gadiem šādu atskurbšanas telpu projekta īstenošana Ventspils pašvaldībai izmaksājusi apmēram 100 tūkstošus latu.

Pašvaldība konteineru izmantojusi četrus gadus, līdz Valsts policijas Ventspils iecirkņa jaunās ēkas pabeigšanas. Šobrīd neizmantoto moduli, kurā atrodas septiņas telpas un atskurbšanas telpām nepieciešamais aprīkojums, Ventspils Ogres pašvaldībai piedāvā bez atsevišķas samaksas.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+