Latvijā
Kriminālziņas

Ventspils ostā aizturēts meklēšanā izsludināts Latvijas pilsonis0

Foto – Ivars Bušmanis

Trešdien Ventspils ostā aizturēts no Zviedrijas ar prāmi ieceļojošs meklēšanā izsludināts Latvijas pilsonis, aģentūru LETA informēja Valsts robežsardzē.

1979.gadā dzimušais vīrietis atradās policijas meklēšanā. Viņš aizturēts un nodots Valsts policijas amatpersonām.

Tikmēr Terehovas un Indras robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta diviem Tadžikistānas un pa vienam Azerbaidžānas un Baltkrievijas pilsonim, jo ārzemniekiem nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas.

Savukārt Terehovas, Silenes un lidostas “Rīga” robežkontroles punktā konstatēti Tadžikistānas, Ukrainas un Bolīvijas pilsoņi, kuri bija pārkāpuši uzturēšanās nosacījumus Šengenas zonas valstīs. Viņiem nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas, vai bija pārsniegts vīzā noteiktais uzturēšanās laiks. Lietvedība Ukrainas pilsoņa administratīvā pārkāpuma lietās netika uzsākta, bet pārējās divas personas sauktas pie administratīvās atbildības.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti astoņām personām – četriem Igaunijas un pa diviem Lietuvas un Krievijas pilsoņiem.

Savukārt par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā pie administratīvās atbildības sauktas 13 personas, to skaitā trīs Lietuvas, pa diviem Krievijas, Baltkrievijas un Latvijas pilsoņiem, kā arī pa vienam Ukrainas, Uzbekistānas, Moldovas un Igaunijas pilsonim.

LA.lv