Latvijā
Kriminālziņas

Ventspils ostā mēbeļu kravā paslēpj 2 miljonus “‘Prince” cigarešu0


Ventspils ostā kravā staro mēbelēm atrod cigareš kontrabandu, 23.06.2018.
Ventspils ostā kravā staro mēbelēm atrod cigareš kontrabandu, 23.06.2018.
Foto – VID

Veicot muitas kontroles pasākumus Ventspils ostā, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas sadarbībā ar Nodokļu un muitas policijas pārvaldi un Valsts policiju novērsa 2 000 000 cigarešu nelikumīgu pārvietošanu. Cigaretes bija noslēptas kravā ar mēbelēm, VID Sabiedrisko attiecību daļa.

Līgo dienā, 23.jūnijā, veicot kravas transportlīdzekļu kontroli pirms to uzbraukšanas uz prāmja, kas kursē no Ventspils uz Zviedrijas ostas pilsētu Nīnashamnu, muitas amatpersonas padziļinātai pārbaudei novirzīja kādu automobili ar mēbeļu kravu.

Saistītie raksti

Padziļinātās kontroles laikā tika atklāts, ka starp iepakojumiem ar mīkstajām mēbelēm atrodas kastes ar cigaretēm. Kopumā kravā atradās 200 kartona kastes ar cigaretēm “Prince”. Kontroles rezultātā tika izņemti 2 000 000 cigarešu “Prince” ar uzrakstiem zviedru valodā un bez akcīzes markām.

Par konstatēto pārkāpumu uzsākta lietvedība administratīvā pārkāpuma lietā. Lietas materiāli nodoti VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldei lēmuma pieņemšanai par kriminālprocesu uzsākšanu.

 

LA.lv