×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
12. jūlijs, 2017
Drukāt

Ventspils pašvaldība pieprasa LTV un radio atsaukt informāciju par sadarbības pārtraukšanu ar domi (13)

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Aivars Lembergs

Ventspils pašvaldība pieprasa Latvijas Televīziju (LTV) un Latvijas Radio (LR) atsaukt informāciju par sadarbības pārtraukšanu ar domi, jo informācija neesot patiesa, liecina pašvaldības izpilddirektora Alda Ābeles parakstītās un LTV, LR un Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) adresētās vēstules.

Atsaucoties uz LTV vadītāja Ivara Beltes iepriekš pausto, ka LTV pārtrauc sadarbību ar Ventspils domi projektā “Dziesmu sirdij rodi Ventspilī”, pašvaldība savā vēstulē televīzijai norāda, ka LTV apzināti maldinājusi sabiedrību, radot maldinošu priekšstatu, ka Ventspils dome kā publiska persona ir neuzticams sadarbības partneris. Pašvaldībā uzskata, ka izplatītā informācija nav patiesa, jo “Ventspils pilsētas domei ar LTV par projektu “Dziesmu sirdij rodi Ventspilī” līgumattiecību nav”.

“Publiskajā telpā patiesais juridiskais LTV partneris netiek minēts, tādējādi uzskatām šādu LTV rīcību par neētisku un Ventspils pilsētas domi aizskarošu, parādot Ventspils pilsētas domi negatīvā gaismā,” norādīts vēstulē.

Tāpēc pašvaldība prasa LTV atsaukt ziņas un publiski atvainoties.

Līdzīgi argumenti izklāstīti arī vēstulē LR attiecībā uz radio vadītājas Sigitas Roķes pausto par lēmumu neturpināt sadarbību ar domi projektā “Muzikālā banka”.

Vakar savā iknedēļas preses konferencē Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs (“Latvijai un Ventspilij”) apgalvoja, ka Roķe melo, nodarbojoties ar politisko propagandu, jo domei neesot sadarbības ar radio, tāpat kā neesot sadarbības arī ar LTV.

“Ceru, ka šādas dīvainības pamanīs Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome, jo valsts radio un valsts televīzija jāvada politiski neitrālām personām,” preses konferencē teica Lembergs.

Jau vēstīts, ka LTV un LR nolēmuši pārtraukt sadarbību ar Ventspils pašvaldību izklaides raidījumu veidošanā, jo pilsētas domes priekšsēdētājs Lembergs ir bijis viens no aktīviem “oligarhu sarunu” dalībniekiem un apspriedis mediju ietekmēšanas un pakļaušanas veidus.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Kad šitas transvisīts tiks novākts no politskatuves Latvijā mainīsies politiskais klimats par 360 grāDIEM.pĒC VIŅA SEN JAU GAUDO CIETUMS!iZLASIET Indriķa latvieša grāmatu “Bailes”.Ne Krievijas,ne Sicīlijas mafija klāt nestāv tam mankurtam un zaglim,valsts un tautas piesmējējam.Nosauciet kaut vienu valsti,kur SMAGOS noziegumos apsūdzēts krimiķis/ bet viņš NAV pierādījis pretejo !/izlaupītu valsti,dancinātu politkretīnus un noteiktu “tiesiskumu”valstī !ZZS ,pateicoties Āboltiņai ir sagrābusi varu valstī/ prezidents,premjers, fin.min.,satiksmes min.,zemkopības min.uttUn tie visi kangari ir zem krimiķa tupeles un laiza šim “dodošo”roku.Visu to tauta redz,bet ne prezidents un ZZS Co.Jābrēc pilnā rīklē,jāiet ielās ,kā Peters teica būs piektais gads.

 2. Vtenkārši Latvietis Atbildēt

  Ar kādām tiesībām? – Ventspilī jau nedzīvo viens pats LEMBERGS un tā cik es zinu ir Latvijas pilsēta.

 3. aivars Lembergs – komunistiskā genocīda īstenotājs= miljoniem nevainīgu cilvēku slepkava ! TIESĀT SLEPKAVU !!!!

 4. Par ko tāds satraukums Lemberga kungam, jo līgums vai vienošanās ar mēdijiem nav parakstīta? Tātad LTV un LR ir pilnīgas tiesības sadarbōties ar jebkuru citu pilsētu vai novadu!

 5. zudi kokos,kamer vel esi dzivs.

  • Jūsu IP adrese ir noteikta.
   Par draudiem kāda dzīvībai iestājas kriminālatbildība.

   • Nav jau minēta persona, kurai tieši izteikti draudi. Varbūt tas domāts kādam teroristam, genocīda īstenotājam vai vienkārši kāds interneta trollis pārrakstījies, vienlaikus postojot vairākās rakstu konemtāru sadaļās vienlaikus? 😀

   • Un kura dzīvībai ir izteikti kādi draudi? Lasīju vairākas reizes, bet neko nesalasīju…

  • Jūsu IP adrese ir noteikta.
   Par draudiem kāda dzīvībai iestājas kriminālatbildība.

  • Jūsu IP adrese ir noteikta.
   Par draudiem kāda dzīvībai iestājas kriminālatbildība.

  • Lembergam bail no godīgas tiesas ! Un tāda Latvijas valstī drīz būs !!!! Pierādīts, ka Lembergs īstenoja komunistisko genocīdu un piedalījās Gunāra Astras slepkavības pasūtīšanā.

 6. Kāpēc tad Ventspils punduris rēgojas katrā koncertā un raidījuma vadītāja to vienmēr atgādina?

Draugiem Facebook Twitter Google+