×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
4. novembris, 2015
Drukāt

Ventspils pašvaldības budžetā uzkrāti vairāk nekā 10 miljoni eiro (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Ventspils pilsētas pašvaldības budžetā pašlaik izveidojies brīvās naudas līdzekļu atlikums vairāk nekā 10 miljonu eiro apmērā, 4.novembrī savā iknedēļas preses konferencē informēja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs (“Latvijai un Ventspilij”).

Šī gada pirmajos 10 mēnešos Ventspils pašvaldības budžets pildījies sekmīgi un plāns izpildīts par 102%.

“Ieņēmumi pret pagājušo gadu pieauguši par 4% jeb par gandrīz 800 000 eiro. Neteiksim, ka tā ir ļoti augsta dinamika, bet budžets ir saplānots pareizi un nauda ir ar uzviju. Šobrīd mums kontā atlikums ir vairāk nekā 10 miljoni eiro. Pēc manām domām, tas ir mazliet par daudz, bet labāk, lai ir par daudz, nekā ja nav naudas,” pašvaldības finanšu situāciju komentēja Lembergs.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Gan jau Lemberga kungs zinās, kur lietderīgi izlietot uzkrājumu!!! KĀPĒC NAV ZIŅU PAR CITU PAŠVALDĪBU NAUDAS UZKRĀJUMIEM??? KĀPĒC ATKAL VENTSPILS???? NESAPROTU!!!

  2. Un Lembergs guļ, neredz, kur mētājas miljoni? Būtu sniedzis kādu konsultāciju un par to būtu pieprasījis kādus 3 miljonus un viss OK, likumīgi un pamatoti – saņem par darbu, tāpat kā “prudentija” par Liepājas Metalurga pārdošanu laikam kādu miljonu dabūja vai vairāk un par investora atrašanu – kādu miljonu laikam.

  3. Iesaku Ventspils pašvaldībā kādu daļiņu šīs naudas izlietot, lai reāli aprobētu un iesāktu jauno pedagogu darba samaksas modeli. Visā valstī, lai reāli ieviestu šo modeli, vajag papildus 36 miljonus euro. Nu tad vienā pašā Ventspilī modeļa ieviešanai vajadzētu tikai kādu mazumiņu no tiem 10 miljoniem, kas gulst šīs pašvaldības naudas zutnī. Nauda būtu iztērēta lietderīgi, un Ventspils visai LV ( un, protams, LV Saeimai un valdībai) būtu parādījusi kolosālu piemēru par ieinteresētību izglītības problēmu risināšanā.

Draugiem Facebook Twitter Google+