Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Modris, Matīss, Mariss
Ceturtdiena, 21. septembris, 2017
21. aprīlis, 2017
Drukāt

Ventspils “Valzivij” – zelta godalga (1)

Publicititātes fotoPublicititātes foto

Ventspils strūklaka “Fregate “Valzivs”” ieguvusi augstu novērtējumu – Zelta godalgu starptautiskā konkursā Itālijā “A` Design Award” nominācijā “Ainava un Dārzu dizains”, šodien informē Ventspils dome.

Tik augstu novērtējumu pasaules līmenī kāds no Ventspils arhitektūras objektiem iegūst pirmo reizi.

Īsā laikā strūklaka “Fregate “Valzivs”” ieguvusi arī augstāko novērtējumu vairākos Latvijas mēroga konkursos” – Latvijas Būvniecības 2016. gada skatē Tehnoloģiju un dizaina inovāciju specbalvu, skatē “Gada labākā būve Latvijā 2016” 1.vietu nominācijā “Ainava” un Latvijas Dizaineru savienības konkursā gada balvu kategorijā “Vides dizains” un gada balvu kategorijas “Vides dizains” apakškategorijā “Vides labiekārtojuma objekti”.

1,3 miljonus eiro vērtās strūklakas autors ir vācu arhitekts Deivids Kuks (David Cook), arhitektu firma no Štutgartes “Haassookzemmrich Studio 2050”, pasūtītājs – Ventspils pilsētas pašvaldība. Lielā laukuma labiekārtojuma projekts un strūklakas tehniskais risinājums tapis kopā ar arhitektu biroju no Latvijas, SIA “Arhitekta J.Pogas birojs”, strūklakas tehniskā risinājuma autoru Gintu Jaunzemu, ainavu arhitektūras firmām SIA “ZALA landscape arshitecture” un SIA “apdALPS”, kā arī būvkonstrukciju autoru SIA “LVCT”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. “1,3 miljonus eiro vērtās strūklakas autors ir vācu arhitekts Deivids Kuks (David Cook), arhitektu firma no Štutgartes”
    A es domāju, ka ģeniālais Aivars ?! Vot tā – nekā ! 🙂

Turaidas Roze - bez asinīm afišā28. septembrī notiks Latvijas Nacionālās operas jaunās sezonas pirmā pirmizrāde. Zigmara Liepiņa "Turaidas Roze" ir muzikāli un dramaturģiski pārveidota redakcija operai "No rozes un asinīm".
Likteņupe pirms un pēc Pļaviņu HES būves Vēstures muzejāNo ceturtdienas, 21. septembra Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā (LNVM) varēs aplūkot jaunu izstādi "Daugavai būt", kuras pamatā ir notikumi, kas Latvijas sociālajā atmiņā saistās ar Daugavas vārdu un ievadīja Trešo atmodu.
Draugiem Facebook Twitter Google+