×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
2. oktobris, 2013
Drukāt

Ventspils ventu kampaņa iekļūst visvairāk apbalvoto pasaules kampaņu topā

Venti

Ventspils ventu kampaņa jeb projekts “Valsts valstī” iekļuvis visvairāk apbalvoto pasaules sabiedrisko attiecību kampaņu topā, informēja Ventspils pašvaldībā.

 

Ventu kampaņa, ko Ventspils pilsēta īstenoja sadarbībā ar reklāmas aģentūru “DDB Worldwide Latvia” un sabiedrisko attiecību aģentūru “Nords Porter Novelli”, dala otro un trešo vietu ar pazīstamā zīmola “Procter&Gamble’s” olimpisko sabiedrisko attiecību kampaņu komunikāciju nozarē respektētā sabiedrisko attiecību ikgadējā ziņojuma “Holmes Report” pētījumā par 2013.gada Globālā radošuma indeksu (2013 Global Creative Index).

Ventspils ventu kampaņa ir pirmā kampaņa no Latvijas, kas jebkad iekļuvusi “Holmes Report” pasaulē radošāko sabiedrisko attiecību kampaņu topā. 15 labāko sabiedrisko attiecību kampaņu sarakstā pārstāvētas arī ASV, Lielbritānija, Vācija, Singapūra, Ķīna un Nīderlande. Pirmo vietu saskaņā ar šo indeksu ieguvusi uzņēmuma “Kern&Sohn’s” kampaņa “Rūķa eksperiments”.

Indeksa piešķiršanā tika analizēti vairāk nekā 25 sabiedrisko attiecību kampaņu pieteikumi un uzvarētāji, vērtējot kampaņu sasniegumus 12 mēnešu periodā. Analīzē tika iekļauti tādi sabiedrisko attiecību kampaņu konkursi kā “PRWeek Awards”, “European Excellence Awards”, “Cannes PR Lions” un “SABRE Awards”. Kampaņas tika analizētas saskaņā ar “Holmes Report” metodiku, vērtējot to ievērojamību, ģeogrāfisko vietu, kā arī novērtējumu sabiedrisko attiecību kopienā.

Ventspils ventu kampaņas pamatā ir pilsētas unikalitāte – ideja par Ventspili kā valsti valstī, ieviešot savu naudu – ventus, kas darbojas kā atlaižu kuponi, kā arī izveidojot Ventspils virtuālo vēstniecību.

Kampaņas pirmajā periodā bija iespējams iegūt dāvanā 300 ventus, apmeklējot ventu banku Ventspils Tūrisma informācijas centrā. Savukārt no 2011.gada decembra ventus iespējams nopelnīt, reģistrējoties un izpildot dažādus uzdevumus Ventspils virtuālajā vēstniecībā “www.visitventspils.com”.

Venti darbojas kā atlaižu kuponi dažādās izklaides, atpūtas un tirdzniecības vietās Ventspilī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+