×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
14. marts, 2017
Drukāt

Veras kundze Smiltenē šokēta: apvārdota piekritusi ūdens filtram par tūkstoti (6)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Pie populārā TV3 raidījuma “Bez Tabu” vērsusies Veras kundze Smiltenē, kura pati īsti negribot iekritusi parādsaistībās. Kad pie durvīm piezvanījis vīrietis, sakot, ka ūdens kvalitātes pārbaude, Smiltenes iedzīvotāja Veras kundze bijusi pārliecināta, ka ieradies kāds no namu pārvaldes.

Vīrietis stāstījis, cik kaitīgs veselībai ir neattīrīts ūdens. Īpaši bīstami tas esot senioriem. Bet situāciju var mainīt ūdens filtrs. Pēc stundas bijis klāt meistars. Kundze parakstījusi ūdens attīrīšanas sistēmas pirkuma līgumu un aizdevuma līgumu par gandrīz 1000 eiro. Ja līgumu lauž, jāmaksā 342 eiro, par gadījumu ar smiltenieti vēsta portāls “skaties.lv”.

Šis neesot vienīgais gadījums, kas konstatēts pilsētā. Kāda cita pensionāra iegādusies pat divus filtrus un uzņēmusies saistības ar diviem tūkstošiem.

Vietējās amatpersonas pēc šiem gadījumiem pasūtījušas ekspertiem papildus analīzes par dzeramā ūdens kvalitāti.Tās parādījušas, ka dzeramo ūdeni var droši lietot uzturā.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Lasu un nevaru saprast kas Jus komentetaji esat,nevelos but rupja bet Jums nu gan galvaas nav smadzenju……no Jusu maka neviens naudu nenjema….Cieniet citus……nevnt zinat KO LIKTENIS Jums sagatavojis……

  2. mazliet prātīgākā Atbildēt

    Tad padomājiet, ko šitās aitas dara vēlēšanās … un visās citās lietās, kur vajadzīgs apstiprināt ar parakstu, viņām nav loģiskās domāšanas un nav prāta sazināties ar tuviniekiem, pirms piekrist šitādai afērai …

    • Vēlēšanās viņas vēlē par vīriešiem, kam feini sasukāta frizūra un nacionāla stāja. Ja dzied, tad sevišķi labi.

    • Cerams, ka komentētājiem pašiem vecumdienās ar veselo saprātu viss būs absolūtā kārtībā un viņi arī savos 80 un 90 gados (ja vien tik ilgi nodzīvos) varēs tik pat gudri pamācīt visus pārējos… Lai jums laba veselība!

  3. Kad vējš galvā – tas sāk pūst arī makā. Naivajiem – jau senāk bija – aizsūti 1 rubli un dabūsi 100…

Draugiem Facebook Twitter Google+