×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
23. oktobris, 2015
Drukāt

Verdi gadu ieskandinās Valkā (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Skats no operas "Vilas".

5.novembrī, plkst.18.30 Valkas pilsētas kultūras namā ar Latvijas Nacionālās operas mākslinieku koncertu Valkā ieskandinās Verdi gadu, LA.lv pastāstīja Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Brūvere.

Tā būs jau divpadsmitā reize, kad Valkā skanēs Latvijas Nacionālās operas mākslinieku koncerts – viena no skaistākajām tradīcijām Ziemeļvidzemē, kas allaž pulcē kuplu apmeklētāju skaitu.

Gatavojoties Rīgas operas festivālam 2016. gadā, kas būs veltīts Džuzepem Verdi, programmā dzirdēsim vairākas ārijas no komponista operām. Koncertā skanēs Dona Karlosa un Pozas duets no operas “Dons Žuans”, Annas ārija no operas “Vīlas”, Rigoletto ārija un kvartets no operas “Rigoleto”.

Īpaši Valkas koncertam veidotā programma aptvers plašu spektru gan muzikālā, gan skatuves mākslinieku ziņā. Skanēs populāras ārijas arī no Jāņa un Jēkaba Mediņa, A.Žilinska, Dž.Pučīni, V.A.Mocarta, G.Doniceti, K.Sensānsa, R.Leonkavallo, Ž.Ofenbaha un Dž.Rosīni operām.

Raiņa un Aspazijas gadā patīkams pārsteigums klausītājiem būs opermūzika ar abu dzejnieku vārsmām.

Šogad Valkā uzstāsies Latvijas Nacionālās operas solisti Inga Šļubovska-Kancēviča, Evija Martinsone, Kristīne Zadovska, Laura Grecka, Krišjānis Norvelis, Raimonds Bramanis, Rihards Mačanovskis, Armands Siliņš, Rihards Millers, Mihails Čuļpajevs un, protams, Latvijas Nacionālās operas un baleta orķestris Mārtiņa Ozoliņa vadībā.

M .Ozoliņš sola krāšņu koncertu, kurā satiksies dažādu paaudžu dziedātāji – jaunie operas solisti koncertā uzstāsies līdzās solistiem, kuri Valkā viesojušies jau vairākkārt.

Biļešu cena: 20, 15, 12 un 8 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Un opermūzika ar Raiņa un Aspazijas dzeju nav nekāds pārsteigums latviešu mūzikas literatūrā.Apbrīnojama reklāma…vienkārši fantastiska informētība par materiālu:)

  2. Protams,tas ir sīkums,bet operu “Vīlas “ir sarakstījis Džakomo Pučīni…Un publicitātes foto no operas Vīlas”ir nevietā,ja runā par Verdi gadu.Bet kam negadās…….

Draugiem Facebook Twitter Google+