Latvijā
Kriminālziņas

Vērienīgā policijas operācijā Jūrmalā izņem ievērojamu nelegālo preču apjomu 0

Foto Valsts policija

Kriminālprocesa ietvaros, veicot vērienīgas kratīšanas, likumsargi Jūmalā atklājuši iespaidīgus nelegālā alkohola un cigarešu krājumus, portāls LA.lv uzzināja Valsts policijā (VP).

Kratīšanu laikā likumsargi izņēmuši divus tūkstošus litru nelegālā alkohola, vairākus simtus tūkstošus nelegālo cigarešu, TT pistoles patronas un medību bises patronas. Kopumā aizturētas četras personas – viens piegādātājs un trīs realizētāji.

Kopumā tika veiktas vairāk kā desmit sankcionētās kratīšanas, un vienā no tām piedalījās arī Valsts policijas Speciālo uzdevumu bataljons.

Par pretlikumīgu akcīzes preču un ieroču patronu apriti 28.novembrī tika aizturētas četras personas – 1963.gadā un 1973.gadā dzimušas sievietes, kuras agrāk nav nonākušas policijas redzeslokā, 1969.gadā dzimis vīrietis, kurš agrāk sodīts par analoģiskiem noziegumiem un 1959.gadā dzimis vīrietis.

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Lai noskaidrotu izņemto patronu izcelsmi, tās nosūtītas ekspertīzes veikšanai. Pēc rezultātu saņemšanas tiks lemts par aizturēto personu saukšanu pie atbildības arī par šo noziegumu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvadāšanu vai realizāciju, ja to izdarījusi organizēta grupa vai tas izdarīts lielā apmērā; par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu, glabāšanu un pārvietošanu, ko izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās; kā arī par nelegāli izgatavotu vai viltotu alkoholisko dzērienu vai spirtu saturošu šķidrumu, kuri nav alkoholiskie dzērieni, bet kurus piedāvā kā alkoholiskos dzērienus, realizāciju, ko izdarījusi personu grupa.

Aizturētajām personām pašlaik piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

LA.lv