×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
1. jūnijs, 2014
Drukāt

Vērmanes dārzā bērni iejūtas pasaku varoņu tēlos un spēlē teātri

Foto-LETAFoto-LETA

Atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, šodien Rīgā, Vērmanes dārzā, bērniem bija iespēja iejusties dažādu pasaku varoņu tēlos, kā arī tēlot aktierus.

Vērmanes dārzā šodien norisinājās Bērnu Eiropas karnevāls, un parks tika sadalīts vairākās Eiropas valstīs, kur katru no tām pārstāvēja kāds no zināmākajiem tās valsts pasaku tēliem. Piemēram, Franciju pārstāvēja Sarkangalvīte un vilks, Dāniju – Mazā nāriņa, Zviedriju – Pepija Garzeķe un Karlsons.

Visā parkā bija izvietotas dažādas radošās darbnīcas, kur pagatavojot kādu lietu, varēja kļūt par kādu no pasaku varoņiem. Piemēram, Pinokio degunu darbnīcā ikviens varēja pagatavot garo degunu, Karlsona propelleru darbnīcā bērni mācījās izgatavot propelleru, bet Pepijas bižu darbnīcā meitenes tika pie interesantām bizēm. Drošsirdīgākajiem bērniem bija iespēja staigāt ar Emīla ķekatām. Zīmēšanas darbnīcā bērni varēja izgatavot sev tauriņu maskas, bet leļļu darbnīcas meistari mācīja no krāsainiem audumu gabaliņiem pagatavot lupatu lellītes.

Daudzi bērni izmantoja izdevību izlēkāties piepūšamajās atrakcijās, uz lielā ekrāna noskatīties Avārijas brigādes animācijas filmiņas, kā arī spēles veidā pārbaudīt savas zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem Drošības skoliņā. Savu talantu bija iespējams izmēģināt arī Mazo aktieru teātrī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+