Mobilā versija
+17.7°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
1. jūnijs, 2014
Drukāt

Vērmanes dārzā bērni iejūtas pasaku varoņu tēlos un spēlē teātri

Foto-LETAFoto-LETA

Atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, šodien Rīgā, Vērmanes dārzā, bērniem bija iespēja iejusties dažādu pasaku varoņu tēlos, kā arī tēlot aktierus.

Vērmanes dārzā šodien norisinājās Bērnu Eiropas karnevāls, un parks tika sadalīts vairākās Eiropas valstīs, kur katru no tām pārstāvēja kāds no zināmākajiem tās valsts pasaku tēliem. Piemēram, Franciju pārstāvēja Sarkangalvīte un vilks, Dāniju – Mazā nāriņa, Zviedriju – Pepija Garzeķe un Karlsons.

Visā parkā bija izvietotas dažādas radošās darbnīcas, kur pagatavojot kādu lietu, varēja kļūt par kādu no pasaku varoņiem. Piemēram, Pinokio degunu darbnīcā ikviens varēja pagatavot garo degunu, Karlsona propelleru darbnīcā bērni mācījās izgatavot propelleru, bet Pepijas bižu darbnīcā meitenes tika pie interesantām bizēm. Drošsirdīgākajiem bērniem bija iespēja staigāt ar Emīla ķekatām. Zīmēšanas darbnīcā bērni varēja izgatavot sev tauriņu maskas, bet leļļu darbnīcas meistari mācīja no krāsainiem audumu gabaliņiem pagatavot lupatu lellītes.

Daudzi bērni izmantoja izdevību izlēkāties piepūšamajās atrakcijās, uz lielā ekrāna noskatīties Avārijas brigādes animācijas filmiņas, kā arī spēles veidā pārbaudīt savas zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem Drošības skoliņā. Savu talantu bija iespējams izmēģināt arī Mazo aktieru teātrī.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+