Mobilā versija
+3.3°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
11. maijs, 2014
Drukāt

Vērmanes dārzā izveido Māmiņdienas mīļvārdiņu koku (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Māte ar meitu piedalās Māmiņdienas mīļvārdu koka veidošanas pasākumā Vērmanes dārzā.

Vērmanes dārzā svētdien, 11.maijā, tika izveidots Māmiņdienas mīļvārdu koku, informēja akcijas rīkotājs pasākumu aģentūras “Uzmanības laikmets.lv” pārstāvis Niks Volmārs.

Gan lieli, gan mazi tika aicināti iekārt kokā katrs savu vēlējumu mammai un kopā izveidot vēl nebijušu vides instalāciju. Pasākumu visas dienas garumā vadīja atraktīvais aktieris Gints Grāvelis un sabiedrībā populāri mūziķi veltīja savas dziesmas māmiņām.

Vairāki sabiedrībā pazīstami cilvēki jau ir izveidojuši savas kartītes, lai pievienotu tās Māmiņdienas mīļvārdu instalācijai, vai arī ierunājuši savus apsveikuma vārdus video.

Māmiņdienas mīļvārdu kokā varēja iekārt gan mājās veidotus apsveikumus, gan uzrakstīt savus īpašos mīļvārdus uz vietas. Apsveikumi tika arī digitalizēti un ievietoti sociālo tīklu lapās, lai katrs apmeklētājs varētu aizsūtīt savu vēlējumu mammai arī interneta vidē.

Māmiņdienas mīļvārdu koka akcijas iniciators ir kompānija “SMScredit.lv”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Cik mīļi, ak vai! Tikai, bez darba palikušās māmiņas diez vai ir sajūsmā. Vajag naudiņu , lai ” vilktu” ģimeni un audzinātu bērnus.

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (55)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+