×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
9. jūnijs, 2012
Drukāt

Vērmanes dārzā norisinās pasākums “Svētki visām paaudzēm”

Foto-LETAFoto-LETA

Šodien Vērmanes dārzā notiekošais pasākums “Svētki visām paaudzēm” piesaistījis pārsvarā ģimenes ar bērniem.

Vērmanes dārzā izvietotas dažādu organizāciju teltis, kurās var nodarboties ar rokdarbiem un zīmēt. Lielāko interesi izpelnījusies Rīgas Latviešu biedrības telts, kur tiek mācītas dažādas tautas dejas. Notiek arī dejošanas sacensības pie Latviešu mākslas asociācijas telts.

Vērmanes dārzā šodien ir daudz apmeklētāju, īpaši ar bērniem, kuri bauda saulaino un silto dienu, tai skaitā arī sauļojas zālājos.

Pasākums “Svētki visām paaudzēm”, kurā interesenti var piedalīties bezmaksas radošajās darbnīcās, uzzināt par desmit dažādām nevalstiskajām organizācijām, kā arī jautri un aktīvi kopīgi pavadīt brīvo laiku, turpināsies līdz plkst.16.

Pasākuma mērķis ir uzsvērt ģimenes kā visas paaudzes apvienojošās vienības lomu un vērtību bērnu attīstībā un sabiedrības saliedētības veicināšanā.

Četru stundu garumā desmit teltīs un blakus tām var darināt rotas, filcēt, veidot maskas, krāsot seju, veidot tautiskus zīmējumus un ornamentus, piedalīties polimērmāla modelēšanas un dekupāžas darbnīcās vai piedalīties foto un videodarbnīcās, ilustrēt pasakas, skatīties multfilmas bērniem, pieaugušajiem un ģimenēm. Ģimene var piedalīties “Star Team” deju spēlē vai mācīties slāvu tautas rokdarbus.

Nevalstiskās organizācijas interesentus iepazīstina ar savu darbību starpkultūru integrācijas jomā un aicina iesaistīties arī pašu nevalstisko organizāciju darbā.

Interaktīvais pasākums Vērmanes dārzā “Svētki visām paaudzēm” notiek projekta “Sadarbības platformas un starpkultūru dialoga veidošana Latvijā” laikā, kuru kopīgi īsteno Rīgas Latviešu biedrība sadarbībā ar Latvijas Bērnu forumu, Latvijas Dzimumu līdztiesības apvienību, jaunatnes organizāciju apvienību “IMKA Latvija”, biedrību “Goraļ”, biedrību “Latvijas Šovu mākslas asociācija”, Latvijas Krievu kultūras biedrību, fondu “Mirdzošs Austras koks”, Pilsoniskās sabiedrības attīstības fondu un Slāvu mūzikas biedrību “Sozvučije”.

Projekta “Sadarbības platformas un starpkultūru dialoga veidošana Latvijā” mērķis ir atbalstīt nevalstisko organizāciju attīstību, izveidojot platformu apspriedēm ar trešo valstu valstspiederīgajiem, dialogam starp dažādu kultūru, ticību un reliģiju kopienām, nodrošinot informatīvos resursus, paaugstinot mazākumtautību un citu organizāciju potenciālu, kompetenci un īstenojot kultūras aktivitātes trešo valstu pilsoņu integrācijai Latvijā un iesaistei esošajās nevalstiskajās organizācijās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+