×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
18. augusts, 2016
Drukāt

Vērmanes dārzā notiks vakanču gadatirgus trešo valstu pilsoņiem

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Vērmanes dārzā 27.augustā notiks pasākums “Vakanču karuselis”, kura laikā Nodarbinātības valsts aģentūra informēs par nodarbinātības iespējām trešo valstu pilsoņiem un citiem interesentiem, savukārt Rīgas domes Labklājības departamenta pārstāvji stāstīs par dažādu sociālo pakalpojumu un atbalsta iespējām.

Pasākumā piedalīsies arī vairāki komersanti un darba devēji, kas iepazīstinās ar savu uzņēmumu darba piedāvājumiem un aktuālajām vakancēm. Informatīvās dienas apmeklētājiem būs iespēja saņemt arī bezmaksas konsultācijas par sociāliem un juridiskiem jautājumiem no biedrības „Patvērums „Drošā māja”” praktiķiem.

Lai informētu Latvijā dzīvojošos trešo valstu pilsoņus par tiem pieejamiem informatīvajiem integrācijas resursiem, kā arī iepazīstinātu ar Latvijas kultūru un tradīcijām, Vērmanes dārzā projekta „Informācijas centrs imigrantiem” gaitā arī notiks Informatīvā diena un dažādu tautību kopienu koncerts.

Informatīvās dienas laikā visiem interesentiem, tai skaitā dažādu tautību pārstāvjiem, būs iespēja iepazīties ar darba tirgus iespējām un valsts, pilsoniskās sabiedrības organizāciju sniegtajiem pakalpojumiem, izprast to darbību, kā arī iespējas iesaistīties dažādos atbalsta pasākumos.

Pēc Informatīvās dienas un Vakanču karuseļa plkst.16 notiks koncerts, kurā varēs iepazīt 15 dažādu tautu ražas svētku tradīcijas, noklausīties dziesmas un vērot dejas. Koncertā tiks pārstāvētas tādas tautības kā – gruzīni, baškīri, tatāri, kazahi, poļi, krievi, ebreji, ukraiņi, uzbeki, armēņi, burjati, ķīnieši, itāļi, vācieši un latvieši.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+