Mobilā versija
Brīdinājums -5.0°C
Lidija, Lida
Otrdiena, 16. janvāris, 2018
25. augusts, 2017
Drukāt

Vērmanes dārzā svinēs Tēva dienu: uzzini par pasākumiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektais Tēva dienas festivāls Rīgā šogad notiks 9. septembrī Vērmanes dārzā. Tas sāksies ar gājienu no Brīvības pieminekļa līdz Vērmanes dārzam.

Tēva diena Latvijā ir oficiāli atzīti svētki, ko atzīmē septembra otrajā svētdienā, bet jau piekto gadu Latvijas vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” rīko festivālu – tas notiek sestdienā, lai svētdienu – oficiālo Tēva dienu – atstātu svinēšanai ģimenes lokā.

“Mammamuntetiem.lv” vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa saka: “Tēva dienas festivāla mērķis ir veicināt tēvu un bērnu brīvā laika pavadīšanu kopā, un šis pasākums ir lieliska vieta, kur to atkal piedzīvot.”

Tēva dienas festivāla gājienu jau tradicionāli pavadīs Latvijas Zemessardzes orķestris diriģenta Anda Kareļa vadībā, bet šogad gājiena muzikālo noskaņu papildinās arī Andžeja Grauda Bungu skolas audzēkņi. Pulcēšanās gājienam notiks pie Brīvības pieminekļa, sākot no plkst. 11.30, un pirms gājiena tiks uzņemta Tēva dienas dalībnieku kopbilde no putna lidojuma. Gājiena maršruts: Brīvības piemineklis → Brīvības bulvāris → Elizabetes iela → ieiešana Vērmanes dārzā pa Elizabetes un Kr. Barona ielas stūra vārtiem.

Tēva dienas festivālā gaidāmas teju 30 aktivitātes, kas mērķtiecīgi atlasītas tā, lai būtu aizraujoši gan pirmsskolas, gan skolas vecuma bērniem, gan pusaudžiem un pašiem vecākiem, gan arī vecvecākiem un pat topošajiem vecākiem.

Visu programmu meklējiet ŠEIT

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+