×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
21. aprīlis, 2016
Drukāt

Vērša zīmē dzimušo koki: riekstkoks, jasmīns un kastaņa

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

No 21. līdz 30. aprīlim dzimušajiem koks, pēc koku horoskopa, ir Riekstkoks.

Šajā zīmē dzimušie ir neatkarīgas un drosmīgas personības, kam nav bail uzņemties tādus darbus, no kuriem daudzi atteiktos. Viņi ir tieši un paļaujas tikai uz sevi. Svarīgs nosacījums šo cilvēku dzīvē ir tas, ka jābūt komfortablai videi un labai komandai, lai realizētu ieceres. Nepatīk vienmuļš dzīvesveids un cilvēki, kas gaužas par dzīvi. Patīk būt ievērotam un novērtētam.

No 1. līdz 14. maijam dzimušajiem koks, pēc koku horoskopa, ir Jasmīns.

Jasmīna zīmē dzimušie prot citus savaldzināt ar savu inteliģenci un atvērtību. Tomēr viņiem nepatīk ierobežojumi, pienākumi un saistības. Šā tipa cilvēkiem ir vajadzīga uzmanība un mīlestības apliecinājumi, tad viņi ir dāsni un gādīgi partneri, arī ģimenes locekļi. Pēc dabas nav materiālisti, kaut gan dzīvē bieži sasniedz labu materiālo stāvokli. Labi saprotas ar bērniem. Viņiem ir daudz draugu.

No 15. līdz 24. maijam dzimušajiem koks, pēc koku horoskopa, ir Kastaņa.

Kastaņa ir noslēpumaina, jūtīga un apveltīta ar izteiktu taisnīguma izjūtu. Par savu taisnību ir gatava cīnīties līdz galam, nerēķinoties ar sekām. Apkārtējiem šā tipa cilvēki ir grūti izprotami. Vajag laiku, lai viņus iepazītu un izprastu. Dzīvē vadās pēc principa, ka jādara tas, kas sagādā prieku, jo pretējā gadījumā nekas labs nesanāks. Priecē daba, mūzika un literatūra. Mīl un saprotas ar bērniem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+