Mobilā versija
+17.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
1. aprīlis, 2016
Drukāt

Dānijā vēršas pret naida sprediķotājiem (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Danish Prime Minister Lars Lokke Rasmussen

Dānijas valdība paredz padarīt stingrākus likumus, lai musulmaņu garīdzniekiem, kas sprediķo naidu, neļautu izplatīt viņu uzskatus, paziņojis premjerministrs Larss Rasmusens. “Dānijā ir reliģijas sludinātāji, kas ļaunprātīgi izmanto mūsu brīvību, sprediķo naidu un grauj sabiedrību, kuras daļai viņiem vajadzētu būt,” viņš sacīja.

 

Atbilstoši ierosinājumiem tiks izveidots cilvēku saraksts, kam ir aizliegts ieceļot Dānijā. Līdzīgs “melnais saraksts” jau pastāv Britānijā. Valdība arī grasās izskatīt jautājumu par to, lai atsevišķiem cilvēkiem aizliegtu apmeklēt lūgšanu vietas un ārpus likuma pasludinātu tādas runas, kas “grauj Dānijas likumus”. Nesen Dānijas televīzijā pārraidītā dokumentālo filmu ciklā “Mošejas aiz plīvura” ar slēpto kameru uzņemtajos kadros bija redzams, ka musulmaņu garīdznieki atbalsta tādas nelegālas darbības kā sieviešu nomētāšana ar akmeņiem un miesas sodi bērniem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. karojošas reliģijas piekritēji eiropas valstīs ir bumba ar pulksteni.

Francijas vēlētājus īpaši nesatraucot ES liktenis (1)Francijas vēlētājus īpaši nesatrauc Eiropas Savienības (ES) liktenis, komentējot Francijas parlamenta vēlēšanu rezultātus, uzskata Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes asociētais profesors Ojārs
Draugiem Facebook Twitter Google+