Mobilā versija
°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
26. janvāris, 2016
Drukāt

Vēršas pret tālruņu zādzībām (1)

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Ņemot vērā plaši izplatītās mobilo sakaru ierīču zādzības un mēģinājumus šīs ierīces pārdot, turpmāk būs aizliegts lietot un izplatīt galiekārtas ar nesankcionēti pārveidotiem iekārtu identifikatoriem, kā arī nesankcionēti atsaistīt galiekārtas darbībai citā elektronisko sakaru tīklā.

Tāpat likumā akceptētie grozījumi paredz, ka elektronisko sakaru komersanta pienākums vairs nebūs noteikt un publiskot publiskā telefonu tīkla pieslēguma punktu parametrus. Tā kā Eiropas Savienības jaunākā direktīva šādu prasību vairs neparedz, bija nepieciešams veikt izmaiņas likumā, izslēdzot attiecīgo normu. To visu paredz jaunie grozījumi Elektronisko sakaru likumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nuja tapēc mans pie Bites pirktais mobilais tagad 2.dienu LMT tīklā slikti strādā.Viņi prot likumus savām vajadzībām piemērot.UN KAD VIŅIEM BŪS PLANŠETDATORIEM PIEMĒROTI ČIPI UN SAKARU TARIFI?

Kāpēc uz auto slotiņām uzvilkt zeķes un vēl pāris noderīgi padomi ziemai (1)Domājams, ka autovadītāji piekritīs – ziema nav pats patīkamākais gadalaiks.
“Google” TOP 10 meklētākie vārdi no LatvijasTīmekļa meklēšanas vietne “Google” publiskojusi Latvijā meklētākos atslēgvārdus 2016. gadā. * pokemon go * euro 2016 * iphone 7 * eurovision 2016
Draugiem Facebook Twitter Google+