Mobilā versija
+5.7°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
26. janvāris, 2016
Drukāt

Vēršas pret tālruņu zādzībām (1)

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Ņemot vērā plaši izplatītās mobilo sakaru ierīču zādzības un mēģinājumus šīs ierīces pārdot, turpmāk būs aizliegts lietot un izplatīt galiekārtas ar nesankcionēti pārveidotiem iekārtu identifikatoriem, kā arī nesankcionēti atsaistīt galiekārtas darbībai citā elektronisko sakaru tīklā.

Tāpat likumā akceptētie grozījumi paredz, ka elektronisko sakaru komersanta pienākums vairs nebūs noteikt un publiskot publiskā telefonu tīkla pieslēguma punktu parametrus. Tā kā Eiropas Savienības jaunākā direktīva šādu prasību vairs neparedz, bija nepieciešams veikt izmaiņas likumā, izslēdzot attiecīgo normu. To visu paredz jaunie grozījumi Elektronisko sakaru likumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nuja tapēc mans pie Bites pirktais mobilais tagad 2.dienu LMT tīklā slikti strādā.Viņi prot likumus savām vajadzībām piemērot.UN KAD VIŅIEM BŪS PLANŠETDATORIEM PIEMĒROTI ČIPI UN SAKARU TARIFI?

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+