×
Mobilā versija
+10°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
22. aprīlis, 2012
Drukāt

Vērši. Prot pelnīt un atpūsties


versis_matadors

Saule caur Vērša zodiaka zvaigznāju iet no 19. aprīļa plkst. 19.12 līdz 20. maijam plkst. 18.15. Cilvēkiem, kas dzimuši laikā, kad Saule iet caur Vērša zodiaka zvaigznāju, galvenais vērtību mērs šajā dzīvē ir kvalitāte un stabilitāte. Vērša zīmē dzimušie tiecas pēc komfortablas dzīves un darba vides.

 

Prot pelnīt un arī atpūsties. Par šajā zīmē dzimušajiem nereti saka – viņi ir skopi. Kas vienam skopums, otram taupība un apdomīga naudas ieguldīšana. Vērši ir pārliecināti, ka viņi nav tik bagāti, lai par vienu un to pašu lietu maksātu vairākas reizes.

Vērši ir izdaudzināti gardēži, un arī viņiem pašiem patīk gatavot. Labprāt palutinās savu ģimeni vai ciemiņus ar kādu īpašu ēdienu. Tāpat viņi lepojas ar to, ko šajā dzīvē ir spējuši radīt vai sasniegt, – ar savu māju, iekoptu dārzu, ģimeni un panākumiem biznesā.

Vēršiem piemīt laba gaumes un stila izjūta. Viņiem ir labas manieres un lielas darbaspējas. Viņi savu karjeru nereti sāk no visvienkāršākā darba vai amata un dzīves laikā izaug līdz atbildīgiem amatvīriem un lielu uzņēmumu vadītājiem.

No 19. līdz 30. aprīlim dzimušie ir ūdens stihijas Vērši – šā tipa cilvēki ir ārēji atturīgi, bet sirdī jūtīgi un romantiski. Par galveno vērtību dzīvē uzskata māju un ģimeni. Lieliski vecāki, labi draugi. Ja viņiem rodas sajūta, ka tiek izmantoti amata vai naudas dēļ, var kļūt izsmejoši ciniski. Mēdz būt greizsirdīgi. Bieži sastopami arhitektu, ainavistu, modes mākslinieku, rotkaļu un pavāru vidū.

Ūdens stihijas Vērši labāk sapratīsies ar cilvēkiem, kas dzimuši

Dvīņu, Svaru un Ūdensvīra zīmē no 1. līdz 10. datumam,

Vēža, Skorpiona un Zivs zīmē no 11. līdz 20. datumam,

Vērša, Jaunavas un Mežāža zīmē no 21. līdz 31. datumam.

No 1. līdz 10. maijam dzimušie ir uguns stihijas Vērši – šie cilvēki zina, ko grib un cik ir gatavi atdot, lai iegūtu kāroto. Viņiem svarīgs ir citu novērtējums, tāpēc visu, ko dara, cenšas paveikt ar vērienu. Šie cilvēki neapstājas pie sasniegtā. Pārslodzes dēļ pastāv nopietnu veselības problēmu risks. Viņu vidū ir kolekcionāri, uzņēmumu īpašnieki, valsts amatpersonas, banku darbinieki un īpašnieki.

Uguns stihijas Vērši labāk sapratīsies ar cilvēkiem, kas dzimuši

Vērša, Jaunavas un Mežāža zīmē no 1. līdz 10. datumam,

Dvīņu, Svaru un Ūdensvīra zīmē no 11. līdz 20. datumam,

Auna, Lauvas un Strēlnieka zīmē no 21. līdz 31. datumam.

No 11. līdz 20. maijam dzimušie ir zemes stihijas Vērši – šie cilvēki ir strādīgi un atbildīgi, ar labu humora izjūtu. Viņiem patīk kontrolējamas un pārraugāmas lietas gan darbā, gan personiskajā dzīvē. Augstu vērtē tos, kas maz runā, bet dara savu darāmo. Visam, ko viņi dara, ir pamatojums. Patīk pašiem darboties un radīt paliekošas vērtības. Pie pārslodzes var kļūt ērcīgi un kašķīgi.

Zemes stihijas Vērši labāk sapratīsies ar cilvēkiem, kas dzimuši

Auna, Lauvas un Strēlnieka zīmē no 1. līdz 10. datumam.,

Vērša, Jaunavas un Mežāža zīmē no 11. līdz 20. datumam.

Vēža, Skorpiona un Zivs zīmē no 21. datuma līdz 31. datumam.

 

Vērša ieteikumi Zodiaka zīmju pārstāvjiem

Auns

Aunu nepametīs sajūta, ka dzīvē kaut kas ir jāmaina. Taču vispirms jāizvērtē, kas ir cēlonis šai vēlmei. Dažkārt pietiek, ja izrunājas ar otru cilvēku un pastāsta, kā patiesībā jūtamies. Ne visi Auna idejas uztvers ar prieku un sapratni. Jāizvairās no darījumiem ar lielām naudas summām, jo iespējami sarežģījumi un zaudējumi.

Vērsis

Līdz ar pavasara iestāšanos Vērsim atgriezīsies spēks un veselība. Aprīļa beigas un maija sākums ir labvēlīgs laiks, lai sāktu jaunas lietas un veiktu darījumus. No 3. līdz 8. maijam var būt provokācijas un kārdinājumi, pret kuriem jāizturas ar piesardzību.

Dvīņi

Dvīņi jutīs savā ikdienā iezogamies nogurumu un tāpēc kļūs īgnāki. Tas ir vienīgais šķērslis, īstenojot ieceres un plānus. Vislabākais līdzeklis pret sliktu garastāvokli ir veselīgs miegs un atpūta. Šajā laikā Dvīņi atradīsies dailes un mīlestības dievietes Veneras aizbildniecībā.

Vēzis

Vēzim brīžiem šķitīs, ka viņš kā Dons Kihots cīnās ar vējdzirnavām. Ja lūgsiet palīdzību, viss sakārtosies daudz ātrāk. Piemērots laiks, lai satiktos ar draugiem. Viņu padoms vai palīdzība var noderēt, risinot ikdienas jautājumus.

Lauva

Lauva būs situācijas noteicējs. Piemērots laiks, lai realizētu savas idejas un ieceres. Pirms gala lēmumu pieņemšanas ieteicams rūpīgi apsvērt, kam dot priekšroku. Ja sāksiet vairākus darbus vienlaikus, turpmākajos mēnešos paši sev radīsiet pārslodzi un varētu ciest veselība.

Jaunava

Jaunavas dzīvē kaut kas beidzas un kaut kas jauns sākas. Labs laiks, lai pieņemtu drosmīgus lēmumus un veiktu kardinālas pārmaiņas savā dzīvē. Var riskēt, risks attaisnosies. Ja nav plānots nekas būtisks, var veikt pavasara tīrīšanu savā mājoklī un darba vietā.

Svari

Svari centīsies panākt līdzsvaru savā dzīvē. Tomēr kāds negaidīts un pēkšņs notikums var šos centienus izjaukt. Labvēlīgs laiks, lai iepriecinātu sevi, iegādājoties skaistas un vērtīgas lietas. Lai viss izdotos, kā iecerēts, laiks un veicamie darbi ir jāplāno pārdomāti un stingri jāturas pie šā plāna.

Skorpions

Skorpionam gribēsies ceļot, uzzināt ko jaunu un baudīt dzīvi. Pirms ķeraties pie savu vēlmju īstenošanas, rūpīgi apsveriet savas iespējas un finansiālo stāvokli. Iespējams, pavasara gaiss un siltie saules stari neļauj saskatīt situāciju visā tās nopietnībā, un beigās var būt zaudējumi. Jāvairās no pēkšņiem, spontāniem lēmumiem.

Strēlnieks

Strēlnieks gaidīs lielāku sapratni un atsaucību no savu tuvinieku un ģimenes puses. Šis ir piemērots laiks, lai pārrunātu nepateikto ar saviem ģimenes locekļiem un kolēģiem. Nav jāuztraucas par lietām, kas nav jūsu atbildībā, bet jārod laiks būt kopā ar tuviem cilvēkiem.

Mežāzis

Mežāzim pavasaris sirdī un galvā, tāpēc šķitīs, ka viss ir iespējams. Jāvairās no neapdomīgas rīcības, jāklausa savai sirdsbalsij un jāpaļaujas uz Augstāko, tad viss izdosies. Aprīlī jābūt ļoti uzmanīgiem pie auto stūres un uz ceļiem, jo iespējams iekļūt kādā satiksmes negadījumā.

Ūdensvīrs

Ūdensvīram jāatrod laiks, lai apzinātu situāciju, kādā nokļuvis. Jāpārērtē iespējas un resursi, lai noteiktu turpmākos plānus savai dzīvei. Jāsakārto dokumenti un jāpārskata noslēgtie līgumi. Ieteicams veikt ikgadējās veselības pārbaudes.

Zivis

Zivīm pienācis laiks parūpēties par savu labsajūtu. Atklātība, godīgums un patiesums tiks augsti novērtēts un atalgots. Vēlme izpatikt citiem var radīt pārprastu situāciju ar negatīvu iznākumu. Vislabāk drūmas domas atvaira aktīva darbošanās sev tīkamā jomā.

 

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Vērša zodiaka zvaigznāju

Saule ies caur Vērša zodiaka zvaigznāju, tas nozīmē, ka cilvēki vairāk uzmanību veltīs materiālās labklājības nodrošināšanai. Aktivizēsies darījumi ar nekustamo īpašumu. Jābūt piesardzīgiem, veicot darījumus, jo palielināsies tendence uz spekulācijām un krāpniecības mēģinājumiem.

 

21. aprīlī plkst. 10.18 sākas Jaunmēness.

Līdz 9. maijam Merkurs atradīsies Auna zvaigznājā, tāpēc cilvēki būs nepacietīgi, steidzīgi un dažkārt sakāpināti paudīs savu viedokli vai nostāju. Uz autoceļiem būs vērojama tendence agresīvi un ātri braukt. No 9. maija cilvēki vairāk pievērsīsies darījumiem un līgumu slēgšanai.

Venera atradīsies Dvīņu zvaigznājā. Tas pastiprinās interesi par dažādām sabiedriskām aktivitātēm, atpūtas pasākumiem un ceļojumiem. No 16. maija Venera būs retrogradā stāvoklī. Tas nozīmē, ka cilvēki vairāk vēlēsies justies vajadzīgi, mīlēti un novērtēti. Var pastiprināties vientulības sajūta.

No 13. aprīļa Marss atgriežas savā ierastajā kustībā, tāpēc daudz vieglāk un raitāk uz priekšu virzīsies darbi. Pastiprināsies tendence ieviest kārtību un pārraugāmu sistēmu. Iespējama reorganizācija, štata vietu samazināšana un naudas līdzekļu pārdale.

Jupiters turpinās savu kustību pa Vērša zvaigznāju, tāpēc joprojām aktuāli būs nekustamo īpašumu un naudas ieguldīšanas jautājumi. Maijā var palielināties krāpniecības mēģinājumi un spekulācijas ar naudu.

Saturns atrodas Svaru zvaigznājā. No 7. datuma planēta joprojām atrodas retrogradā stāvoklī. Tas nozīmē, ka tiks pārskatīti likumi un atjaunotas vai aktualizētas ar tiesvedību saistītas lietas. Aktualizēsies jautājumi par sakoptu vidi, un tas skars daudzus zemes un namu īpašniekus.

 

Vērša padomi

Šajās dienās pati daba dziedina.

Atslodzes (ūdens) un zāļu tēju dienas 21. aprīlis; 6., 13., 20.maijs

Matu griešanai labvēlīgākās dienas 26., 29. aprīlis, 1., 11. maijs (piesaista veiksmi darījumos), 4. maijs (matu griezums padarīs cilvēku vizuāli jaunāku.), 5., 19.maijs (vairos pievilcību un valdzinājumu).

Skaistumkopšana un ķermeņa procedūras 26. aprīlis 4., 7. maijs (padara ķermeni jaunāku), 7., 3. maijs(atjauno enerģijas līdzsvaru).

Atbrīvošanās no krāmiem, mājas tīrīšana 2., 19. maijs (attīra telpas enerģiju), 22. aprīlis (rada mājīgumu), 14. maijs (satuvina cilvēkus, veicina attiecību uzlabošanos).

Ārstnieciskās pirts procedūras attīra gan miesu, gan dvēseli 26., 27. aprīlis, 6., 16. maijs

Tukšās (čika) dienas ir laiks, kad viss ātri aizmirstas, un tās ir 23., 28. aprīlis, 2., 6., 13., 15., 18. maijs.

Spriedzes dienas, kad jāvalda savas emocijas ir 23. 30. aprīlis, 3., 9., 16. maijs.

Labvēlīgās veiksmes dienas 22., 26. aprīlis 1., 10., 14. maijs.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+