Mobilā versija
-2.8°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
7. aprīlis, 2014
Drukāt

Drošības policija vērtē melu izplatīšanu skolās
 (1)

Buhvalovs_4

Drošības policija (DP) izvērtēs informāciju, kad izglītības iestādēm ir nosūtīti mācību un metodiskie līdzekļi krievu valodā, kuros pausta nepatiesa informācija par Latvijai nozīmīgiem vēstures faktiem.

Tomēr patlaban spēkā esošais tiesiskais regulējums neparedz ierobežojumus skolām pieņemt šāda veida materiālus. DP atkārtoti pauž atbalstu diskusijai par tiesiskā regulējuma pilnveidošanu nolūkā veicināt izglītības sistēmu pārraugošo iestāžu spējas efektīvi novērst ilgtermiņa riskus nacionālajai drošībai. “LA” jau rakstīja, ka saskaņā ar Izglītības kvalitātes valsts dienesta rīcībā esošo informāciju vairākām Latvijas pašvaldībām un izglītības iestādēm ir nosūtīti Jelgavas Krievu kultūras biedrības “Veče” sagatavotie mācību un metodiskie līdzekļi krievu valodā, kā arī tiek popularizēti tīmekļa vietnē “www.svoi.lv” pieejamie materiāli, kuros pausta nepatiesa informācija par Latvijai nozīmīgiem vēstures faktiem, un to saturs neatbilst normatīvo aktu prasībām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pareizi! Latvijas izglītības iestādes nav jāpiemēslo ar padomju okupantu propagandu.

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+