Mobilā versija
Brīdinājums -2.5°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
7. aprīlis, 2014
Drukāt

Drošības policija vērtē melu izplatīšanu skolās
 (1)

Buhvalovs_4

Drošības policija (DP) izvērtēs informāciju, kad izglītības iestādēm ir nosūtīti mācību un metodiskie līdzekļi krievu valodā, kuros pausta nepatiesa informācija par Latvijai nozīmīgiem vēstures faktiem.

Tomēr patlaban spēkā esošais tiesiskais regulējums neparedz ierobežojumus skolām pieņemt šāda veida materiālus. DP atkārtoti pauž atbalstu diskusijai par tiesiskā regulējuma pilnveidošanu nolūkā veicināt izglītības sistēmu pārraugošo iestāžu spējas efektīvi novērst ilgtermiņa riskus nacionālajai drošībai. “LA” jau rakstīja, ka saskaņā ar Izglītības kvalitātes valsts dienesta rīcībā esošo informāciju vairākām Latvijas pašvaldībām un izglītības iestādēm ir nosūtīti Jelgavas Krievu kultūras biedrības “Veče” sagatavotie mācību un metodiskie līdzekļi krievu valodā, kā arī tiek popularizēti tīmekļa vietnē “www.svoi.lv” pieejamie materiāli, kuros pausta nepatiesa informācija par Latvijai nozīmīgiem vēstures faktiem, un to saturs neatbilst normatīvo aktu prasībām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pareizi! Latvijas izglītības iestādes nav jāpiemēslo ar padomju okupantu propagandu.

Vējonis ar Lavrovu tikai sasveicināsLatvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis nupat notikušajā Minhenes drošības konferencē sēdējis plecu pie pleca ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu. Vai tā ir tikai nejaušība, un ko abas amatpersonas runājušas?
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+