Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
4. jūnijs, 2012
Drukāt

Vērtēs komunistu noziegumus


Rīt Eiropas Parlamentā (EP) Briselē notiks starptautiska konference “Komunistu noziegumu tiesiskais novērtējums”, informē Eiropas Tautas partijas grupas Latvijas preses un komunikācijas padomnieks Ģirts Salmgriezis.


 

Konference tiek rīkota, lai analizētu pastāvošās Eiropas Savienības (ES) likumdošanas normas un apspriestu, kas nepieciešams, lai panāktu totalitāro režīmu noziegumu starptautiski tiesisku vērtējumu un nosodījumu, bet vainīgie par noziegumu pastrādāšanu tiktu saukti pie atbildības un saņemtu sodu. Konferencē piedalīsies arī divi iepriekšējie EP prezidenti Hanss Gerts Poterings un Ježijs Buzeks, kā arī augsta līmeņa tieslietu eksperti, akadēmiķi, dažādu Eiropas institūciju pārstāvji un politiķi. Konferenci organizē Eiropas Atmiņas un sirdsapziņas platforma sadarbībā ar Eiropas vēstures izlīguma grupu.

 

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+