Mobilā versija
+14.6°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
5. marts, 2017
Drukāt

Vērtīgi padomi, kā saglabāt karstas attiecības no attāluma

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Mums visiem ir pazīstama iemīlēšanās sajūta – tauriņi vēderā un vēlme nepārtraukti būt blakus un pieskarties. Ko darīt gadījumā, ja divas mīlošas sirdis šķir attālums?

Attāluma attiecības lielākajā daļā gadījumu ir mokošas un nestabilas. Attālums pārbauda, cik spēcīgas ir jūtas vienam pret otru – tas atsvešina. Vienīgais, kas palīdz uzturēt komunikāciju, ir mobilais tālrunis un internets – retos gadījumos vēstules. Gribot negribot piezogas nepatīkamas domas pat tad, ja tām nav pamatojuma.

Mēs esam gatavi dot trīs vērtīgus padomus, kas noderēs ikvienam, kurš pašlaik cenšas uzturēt attiecības no attāluma.

Strādā pie savas attīstības
Nenoliec savu dzīvi uz “pauzes” tikai tāpēc, ka tava mīļotā nav tev blakus. Dzīve ir īsa un tērēt laiku ir muļķīgi. Sakārto vidi, kurā atrodies, pievērsies savai veselībai, ārējam izskatam, jaunu hobiju attīstīšanai. Kad tiksieties, būs daudz pozitīvu lietu, ko pārrunāt.

Pievērsies ģimenei un draugiem
Kamēr esi viena, tavs prāts ir noslogots ar domām par attiecībām. Pievērsies ģimenei, radiem, draugiem un kolēģiem – saved kārtībā jebkuras citas attiecības savā dzīvē. Tas tev ļaus paskatīties uz savām attiecībām no pavisam cita skata punkta.

Saglabā vēsu prātu
Nekrīti “depresijā” ikreiz, kad tu vēlies, lai tavs mīļotais būtu tev blakus – neatkarīgi no tā, vai tā būtu vientulības sajūta gultā, smagi iepirkuma maisiņi vai vakars “vienītī” piektdienas vakarā, skatoties seriālus. Piezvani mīļotajam, ja nepieciešams dzirdēt viņa balsi. Vienojieties jau laikus, kad varēsiet tikties – kad zini laiku, kas tev jāgaida, ir vieglāk.

Avots: lifehack.org

zeltene_jauna

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (3)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+