Kokteilis
Stilo

Vērtīgi padomi matu skaistumam un veselībai 16

Foto – Shutterstock.com

Meklē palīgus dabiskajā

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Tu izdod daudz naudas par dārgiem šampūniem, bet nesaņem vēlamo rezultātu, ko redzēji televīzijas ekrānā? Tas ir iespējami, jo tur mēs redzam pārspīlētu rezultātu – mārketings taču domāts klientu piesaistei.

Tā vietā, lai tērētu lielu naudu dārgiem firmas šampūniem un kondicionieriem, tu vari izmantot dabīgus veidus, kā matus padarīt veselīgus, pabarot un piešķirt tiem spīdumu.

Olu maska

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Ja tev ir sausi vai trausli mati, izmanto olu baltumu, lai tos mitrinātu. Pus glāzi olu maisījuma (olas baltums vai visa ola) ieklāj tīros mitros matos un atstāj uz 20 minūtēm. Pēc tam izskalo ar vēsu ūdeni.

Tīrība ir svarīga

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Vislielākais matu izkrišanas iemesls ir blaugznas un niezoša galvas āda. Tāpēc saglabā matu tīrību, lai tavi mati būtu skaisti un veselīgi.

Izvairies no karsta ūdens

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Karstais ūdens padara tavus matus trauslus un sausus, jo tas aizskalo mata dabīgās eļļas. Tā vietā mazgājies ūdenī, kas ir nedaudz augstāka par tavu ķermeņa temperatūru.

Spīdīgi un mīksti mati

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Sagatavo maisījumu no kondicioniera, kuru izmanto, tam pievienojot medu, attiecībā 3:1, ieklāj mitros matos un atstāj uz 30 minūtēm un pēc tam kārtīgi izskalo. Šis maisījums noslēdz matu kutikulu un piedod matiem brīnišķīgu spīdumu.

Vārāmās sodas terapija

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Sataisi maisījumu no 3 ēdamkarotēm sodas un nedaudz ūdens. Pēc matu mazgāšanas, izskalo tos ar šo maisījumu. Tas palīdz noņemt no matiem lieko šampūnu un ieveidošanas produktus.

Nemazgā matus pārāk bieži

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Mazgā matus ik pēc 2-3 dienām, lai iegūtu pareizu dabisko matu eļļošanās regulāciju. Mazgājot matus retāk, tie netaukosies tik ātri, atgūs veselību un spīdumu.

Stipriem matiem

Lorem ipsum
FOTO: Leta
Saistītie raksti

Izmanto mandeļu eļļu, lai ārstētu sausus un bojātus matus. Ielej nedaudz mandeļu eļļas bļodā un karsē to 40 sekundes. Tad vienmērīgi ieliec matos un atstāj uz 30 sekundēm. Pēc tam mazgā matus ar kondicionieri un šampūnu kā ierasts, izmantojot vēsu ūdeni.

Atvadies no blāviem un sausiem matiem ar citronu sulu

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Pēc pēdējās skalošanas, pievieno ūdenim citrona sulu. Pēc tam žāvē ar dvieli kā ierasts un ieveido matus pēc patikas.

 

dievietei_logo

LA.lv