Mobilā versija
Brīdinājums +3.5°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
6. maijs, 2015
Drukāt

Vērtīgs dāvinājums

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

"Terra Fantastika" izpilddirektors Nikolajs Jutanovs (no labās), viņa dzīvesbiedre Jekaterina Jutanova un kompāniju apvienības "Hiperboreja" vadītājs Dmitrijs Kirejevs pasniedz dāvinājumu Nacionālās bibliotēkas direktoram Andrim Vilkam.

Par godu Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 25. gadadienai viena no vecākajām privātajām izdevniecībām Krievijā – “Terra Fantastica” – Latvijas Nacionālajai bibliotēkai vakar pasniedza unikālas grāmatas dāvinājumu – rakstnieku Arkādija un Borisa Strugacku kopotos rakstus vienā sējumā.

Kopoto rakstu izdevuma “In Quarto” formātā ir pilnīgi visi Strugacku kopdarbi. Grāmatas iesējums ir roku darbs, kas darināts no diviem ādas veidiem ar īpašu iespiešanas tehniku. Grāmatu rotā bareljefs ar Strugacku portretiem, kas veidots no patinētā metāla. Izdevums ir iespiests uz īpaša augstas kvalitātes papīra “Palatina”. Brāļi Arkādijs un Boriss Strugacki ir vieni no ievērojamākiem 20.gadsimta rakstniekiem Krievijā. Viņu grāmatas ir ietekmējušas vairākas mūsdienu pētnieku, inženieru un uzņēmēju paaudzes. Strugacku grāmatās ir aprakstīta personīgā brīvība, apgaismība un daiļrade.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+