Horoskopi un mistika
Horoskopi

Veselā miesā mājo vesels gars – parūpējies par sevi! Horoskopi 20.maijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šodien daudzi gribēs ticēt veiksmei un cerēs, ka viss izdosies, kā plānots. Un arī izdosies, ja vien atradīsi pareizo pieeju! Pats galvenais, ko šodien nevajadzētu aizmirst – veselā miesā mājo vesels gars! Neaizmirsti rūpēties par savu pašsajūtu. Ja tu jutīsies slikti, nekādus lielos plānus realizēt, protams, ka nespēsi. Šodiena nav piemērota tam, lai uzsāktu mācības.

Auns

Diena simbolizē maldus. Ieliekot visu savu dvēseli kādā lietā, tas tevi var sāpināt, jo rezultāti nebūs tādi, kādus tu gaidīji. Centies nenodarboties šodien ar dzīvē nozīmīgām lietām un darbiem.

Vērsis

Daudzi Vērši šodien sapratīs, ka viņam un partnerim ir pilnīgi dažādi raksturi un reizēm arī uzskati, kas negatīvi var ietekmēt bērnu audzināšanu! Lai cik grūti arī nebūtu, centies apkārt esošo informāciju uztver pozitīvi.

Dvīņi

Labvēlīga diena, kas simbolizē cerību nākotnei. Lai kur tu arī šodien nebūtu, centies atrast nākotnei izdevīgas perspektīvas. Zvaigznes sola, ka tas tev šodien izdosies.

Vēzis

Diena simbolizē pieķeršanos vietām, cilvēkiem un notikumiem. Daudzi Vēži šodien sajutīsies “izmantoti”. Palūkojies uz pasauli plašāk! Iespējams, tu ieraudzīsi, ka dzīve ir daudz krāsaināka, nekā tu “paredzēji”.

Lauva

Dažas Lauvas šodien gribēs pielietot savas prasmes visdažādākajās jomās. Dari tā! Šodien tu sasniegt vari patiešām daudz.

Jaunava

Šodien iespējami divi varianti: vai nu tu varēsi ieviest stabilitāti itin visā, kas tev ir vērtīgs vai arī tu uztversi tikai to, kas svarīgs ir tev. Ieteicamas pastaigas, ceļojumi un ekskursijas – vienalga kas, tikai nesēdi mājās!

Svari

Šīs dienas tendences palīdzēs tev sevī uzvarēt slinkumu. Daudzi vēlēsies izbaudīt komfortu, bet, ja nauda atļaus realizēt sapņus, tad laime, protams, būs neizmērojama.

Skorpions

Diena, kas simbolizē šaubas un izvēli. Skorpioni būs neuzticīgi pret visu un visiem. Kā tikko tu tomēr spēsi izdarīt savu izvēli, tā viss saliksies vietās. Tu uzmanīgi izturēsies pret savu partneri, kas nospēlēs lielu un paliekošu lomu jūsu abu attiecībās.

Strēlnieks

Diena simbolizē stabilitāti. Daudzi Strēlnieki par to būs pateicīgi. Tu spēsi risināt pat sarežģītus uzdevumus. Mērķtiecība šodien būs milzīgs pluss, bet ietiepība – mīnuss.

Mežāzis

Dēļ tā, ka tu esi pārāk noslēgts un neproti citiem palūgt palīdzību, tas var ietekmēt dažādu lietu gaitu negatīvi. Tev jāiemācās gan izrādīt, gan palūgt palīdzību tuvajiem cilvēkiem tad, kad tas ir nepieciešams.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri var atstāt paliekošu iespaidu uz apkārtējiem. Varēs rast bez problēmām kopīgu valodu ar apkārtējiem cilvēkiem. Šodien tev jāpacenšas nodibināt labas attiecības ar bērniem. Tas var prasīt kādu laiku, taču tas noteikti ir tā vērts.

Zivis

Ar izlēmīgu pieeju pret dzīvi, Zivis var iegūt uzticību daudzos. Šodien tieši to arī dari! Necenties radīt iespaidu uz apkārtējiem, vienkārši iegūst citu cilvēku uzticību. Nekādā gadījumā neskaties uz cilvēkiem “no augšas”.

LA.lv