Mobilā versija
+3.3°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
VESELAM - par veselību un tādā garā
Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (55)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Kā jums mūsu jaunā smaržu līnija?

Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesa kosmētikas ražotājam AS “Dzintars” ierosinājusi tiesiskās aizsardzības procesa lietu, liecina Maksātnespējas reģistra informācija. “Dzintars” pagājušajā gadā strādājis ar 5,911 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7% mazāk nekā gadu iepriekš, kompānijas zaudējumi palielinājušies par 76% – līdz 2,633 miljoniem eiro. Pats uzņēmums informē, ka tiesiskās aizsardzības process ir brīvprātīga izvēle, lai uzņēmums varētu turpināt saimniecisko darbību. Ražotājam ir radušās finansiālas grūtības, taču tas vēloties turpināt “veiksmīgu saimniecisko darbību”, teikts uzņēmuma paziņojumā.

Lasītāju aptauja
Ūdens starpību dala "uz galviņām". Kurš to izdomāja? (42)Kurš noteicis kārtību, ka daudzstāvu dzīvojamā namā ūdens zudumi un starpība starp mājas ievadā un dzīvokļos uzstādītajiem ūdens patēriņa skaitītājiem jāsadala dzīvokļu īpašniekiem? Kur varētu ar šo kārtību iepazīties? Mirdza Kuģe Kandavā
Vai atbalstāt Skanstes tramvaja līnijas izbūvi Rīgā?
Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (3)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Izdevumi
Atmetīšu smēķēšanu! Sākšu tievēt! Kāpēc labās ieceres izplēn?Vēlme beidzot atmest smēķēšanu, atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, mainīt darbu vai mācīties kaut ko jaunu nez kālab daudziem pēc laiciņa izplēn nebūtībā.
No kā top vasabi? Kāpēc ingvers ir rozā? Pieredze kulinārijas kursos Āzijas ritmosĀzijas virtuvē ir daudz noslēpumu, ko kārojam saprast mēs, eiropieši. Arī tāpēc, ka Indijas, Japānas, Ķīnas vai Taizemes ēdienus uzskata par veselīgiem, tostarp bagātīgi lietoto vērtīgo garšvielu dēļ. Lai pietuvotos šim garšu dārzam, dodos uz meistarklasi, kas sola atklāt noslēpumus un šo to iemācīt.
Maigs rudens pilsētā. Pašmāju zīmols "Vaide" iepazīstina ar jauno kolekcijuLatvijā ražoto apģērbu zīmols "Vaide”, kas jau 23 gadus iepriecina savus klientus ar pārdomātu dizainu un komforta apvienojumu, sezonu mijā aicina iepazīties ar jauno rudens ziemas kolekciju.
Gurķu laika brīnumdzēriens notievēšanai. Iedarbīga recepteOrganismu, kā uzskata ievērojama daļa uzturas speciālistu, nevajag mocīt ar diētām, bet laiku pa laikam iziet kādu attīrīšanās un atslodzes kūrīti.
Kāpēc astoņas no 10 sievietēm neizvēlas frizūru, kādu patiesībā vēlētosAstoņas no desmit sievietēm neuzdrīkstas nēsāt matus tā, kā viņas vēlētos, liecina pētījuma rezultāti.
Dārza neļķes jālutinaVai Šabo neļķes ir viengadīgas vai daudzgadīgas? Kā tās audzēt? IEVA TUKUMĀ
Nekrīti savā vai partnera slazdā: 7 lietas, ko neupurēt attiecību dēļ (1)Intereses un sapņi Gandrīz visi veiksmīgie un daudz sasniegušie cilvēki teiks, ka viņu veiksme nenāca tāpat vien, bet tika ieguldīts smags darbs
Laiskie un ekstravagantie. Dižciltīgie kaķi un viņu saimniekiŠajā nedēļas nogalē, 10. un 11. septembrī Rīgā, Sporta kompleksā “Ķeizarmežs” notiks starptautiska kaķu izstāde.
Auto
Kā Eiropa brauks nākotnē? (1)Ar minimālu piesārņojumu, iespējams – bez pilota
Kamīns lauku mājai. Kādu apdari veidot?Kamīns lauku mājā vai vasarnīcā tomēr ir nedaudz citāds nekā pilsētas mājoklī – tam vienlaikus jābūt gan vienkāršam, gan omulīgam, bet ne greznam.

Makšķernieku stūrītis

Breksits 2,800kg,Bārtas upe.
75
Liepājas ezers.12kg.115cm.(uz dzīvo ēsmu)
85
Skaistā Latvijas daba.Upe.
318
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1309
Taurage, Aldis. Bija labi!
854

Mednieku galerijas

Liepājā, Ezermalā. Vairāk nekā mēnesi \"ganīts\" āzītis... Izrādijās ne tas :D Īstais, kuru tīkoju nomedīt vēl ir dzīvs. Viņam laikam laba karma. Cerams, tiksimies nākamgada!
174
Kā riestā pievilināt stirnāzi?
62
Nomedīts pie Smārdes. Savam vecumam pārdroši un neapdomīgi uzvedās....
152
Ruksis auzās. Bez medību suņa grūti iztikt, kad pēc šāviena ruksis jāatrod.
121
Klibs āzītis. Bet labs medījums...
128

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+