×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
9. jūlijs, 2014
Drukāt

“Veselības centra 4” peļņa pērn 2,5 reizes lielāka nekā iepriekš

Foto - LETAFoto - LETA

Saskaņā ar operatīvajiem datiem SIA “Veselības centrs 4” peļņa pērn bijusi 2,5 reizes lielāka nekā iepriekšējā gadā, biznesa portālam “Nozare.lv” atklāj “Veselības centra 4” valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds.

Viņš norāda, ka uzņēmuma peļņa pērn bija 628 545 eiro, bet 2012.gadā peļņa bija 248 288 eiro. Savukārt uzņēmuma apgrozījums pērn bija 13,76 miljoni eiro, kas ir par 13,4% vairāk nekā 2012.gadā, kad apgrozījums bija 12,1 miljons eiro.

Jautāts, kā uzņēmumam pērn izdevies sasniegt šādu rezultātu, Rēvalds skaidro, ka tas ir izdevies, pateicoties pagājušajā gadā veiktajiem ieguldījumiem, attīstot jaunus pakalpojumus un uzsvaru liekot uz kvalitāti.

Peļņas apmēra pieaugums pērn ir saistīts ar atdevi no investīcijām, kas iepriekšējos gados veiktas infrastruktūras uzlabošanā, jaunu pakalpojumu ieviešanā, kā arī jaunu tehnoloģiju apguvē un iekārtu piedāvāšanā, stāsta Rēvalds. Viņš arī piebilst, ka peļņas rādītājam par labu nākusi “Veselības centra 4” darbība citos medicīnas un veselības aprūpes projektos.

“Svarīgākais ir likt uzsvaru uz kvalitāti un investēt kvalitatīvās tehnoloģijās un iekārtās. Tā, piemēram, “Veselības centrs 4” pērn oktobrī atklātā magnētiskās rezonanses kabineta izveidē “Orto” klīnikā investējis vairāk nekā vienu miljonu eiro. Jāatzīst, ka pozitīva naudas plūsma no šī ieguldījuma bija vērojama jau trešajā mēnesī pēc kabineta atvēršanas,” stāsta Rēvalds.

SIA “Veselības centrs 4” dibināta 1994.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 14 228 lati. “Veselības centra 4” kapitāldaļas pieder Mārim Rēvaldam – 55%, Ģirtam Rēvaldam – 25%, Elgai Rēvaldei – 15%, Vijai Žīgurei – 5%.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+