×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
28. janvāris, 2013
Drukāt

Veselības istabas

Profesionālas bezmaksas konsultācijas par veselīgu dzīvesveidu un slimību profilaksi jebkurš iedzīvotājs var saņemt Veselības istabās, ko uztur Latvijas Sarkanais Krusts.

 

Kopš Veselības ministrija slēdza Sirds veselības kabinetus, Latvijas Sarkanā Krusta Veselības istabās ir iespēja bez maksas saņemt sertificētas medicīnas māsas konsultāciju par veselīgu dzīvesveidu un slimību profilaksi, noteikt ķermeņa svaru, augumu un ķermeņa masas indeksu, izmērīt arteriālo asinsspiedienu, noskaidrot medicīnas un sociālo pakalpojumu pieejamību. Iepriekšējs pieraksts nav nepieciešams. Par maksu (50 santīmu) iespējams noteikt cukura (glikozes), holesterīna un triglicerīdu līmeni asinīs. Veselības istabas neveic ārstniecisko darbību un nesniedz ārstniecības pakalpojumus.

Lai atbalstītu maznodrošinātos Latvijas iedzīvotājus, “BENU aptiekas” Latvijas Sarkanajam Krustam ir uzdāvinājušas aptieciņu komplektus ar ikdienā biežāk nepieciešamajiem bezrecepšu preparātiem gremošanas darbības uzlabošanai, pretsāpju līdzekļiem, dezinfekcijas un pārsiešanas materiāliem, preparātiem pret saaukstēšanos, kā arī vitamīniem un tējām imunitātes stiprināšanai.

Pašlaik Latvijā darbojas 43 šādas Veselības istabas, sešas no tām ir Rīgā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+