Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
22. augusts, 2014
Drukāt

Veselības nozarei piešķirs 5,5 miljonus
 (1)

Foto-Saeimas kancelejaFoto-Saeimas kanceleja

Veselības nozarei plānots piešķirt papildus 5,5 miljonus eiro, pēc tikšanās ar Veselības ministrijā izveidoto nozares darba grupu un nozares asociācijām, vakar žurnālistiem sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Par šo finansējumu paredzēts lemt jau nākamajā Ministru kabineta sēdē, sacīja Straujuma. Premjere arī norādīja, ka, ņemot vērā to, ka veselības nozare ir viena no galvenajām valsts prioritātēm, nākamajā budžetā nepieciešams panākt 40 miljonu eiro lielu finansējumu šai nozarei. Tomēr tas būšot jaunās valdības darbs. “Tas viņiem ir jāizdara,” sacīja premjere.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Izklausās pēc vēlēšanu reklāmas trikiem, kad piešķirs noticēšu……!

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (9)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+