Mobilā versija
+17.1°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 22. jūlijs, 2017
22. augusts, 2014
Drukāt

Veselības nozarei piešķirs 5,5 miljonus
 (1)

Foto-Saeimas kancelejaFoto-Saeimas kanceleja

Veselības nozarei plānots piešķirt papildus 5,5 miljonus eiro, pēc tikšanās ar Veselības ministrijā izveidoto nozares darba grupu un nozares asociācijām, vakar žurnālistiem sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Par šo finansējumu paredzēts lemt jau nākamajā Ministru kabineta sēdē, sacīja Straujuma. Premjere arī norādīja, ka, ņemot vērā to, ka veselības nozare ir viena no galvenajām valsts prioritātēm, nākamajā budžetā nepieciešams panākt 40 miljonu eiro lielu finansējumu šai nozarei. Tomēr tas būšot jaunās valdības darbs. “Tas viņiem ir jāizdara,” sacīja premjere.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Izklausās pēc vēlēšanu reklāmas trikiem, kad piešķirs noticēšu……!

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (7)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (7)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+