×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
3. marts, 2016
Drukāt

Vešņakovs: 16.marta gājiens ir kauns Eiropai (21)

Foto-LETAFoto-LETA

Leģionāru piemiņas gājiens 16.martā ir kauns Eiropai, intervijā portālam “Meduza” pauž Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs.

Runājot par to, kāpēc Krievijas medijos Latvijai veltītos sižetos bieži vien ataino nožēlojamu krievvalodīgo pilsoņu stāvokli te, kā arī kopējo negatīvo fonu attiecībā pret Krieviju, Vešņakovs atzīst, ka nepievilcīgi Latvijas realitātes atainojumi patiešām vieglāk atrod ceļu uz Krievijas televīzijas kanāliem. “Bet tie jau arī žurnālistikas žanra likumi, vai ne?”, pārliecināts Vešņakovs.

“Lūk, tuvojas 16.marts, leģionāri kārtējo reizi ies pa Rīgas centru. Skaidrs, ka šo sižetu parādīs krievu televīzijā,” saka vēstnieks.

Viņš uzsver, ka šajā gadījumā, protams, rodas likumsakarīgs jautājums, kādēļ uz to būtu jāfokusē uzmanība. Uz paša uzdoto jautājumu Vešņakovs atbild ar pretjautājumu: “Tad kāpēc jūs rīkojat šos gājienus?”

“Vai tie izdaiļo Eiropas valsts galvaspilsētu? Nē, protams, ka neizdaiļo,” pārliecināts Vešņakovs.

Viņš uzskata, ka šogad viss būs tā, kā tas noticis līdz šim – “būs gājiens, tajā pat mēģinās piedalīties kādi valdības locekļi, Saeimas deputāti, bet mēs atkal izrādīsim nepatiku”.

“Tas ir kauns Eiropai, un Krievijai uz šādām lietām ir jāreaģē, un tā to arī darīs,” uzsver Vešņakovs.

Pievienot komentāru

Komentāri (21)

 1. Visvairāk būtu jākaunās pašam Vešņakovam par uzbāzību Latvijas tai uzspiestajai 40-to gadu vēsturei.

 2. Kauns Eiropai ir pats Vešņakovs, kas nepiedodami jaucas citas valsts dzīvē. Viņu jau sen vajadzēja izraidīt.

 3. … Kamdel atlauj grafistam platities ar kirilicu saja portala … vai vel nav izstradati noteikumi valsts valodas lietosanai … ?!

  … Kauns Eiropa un Bezabrene ir pedejas AM un IeM par ilgtermina nearigesanu pret tik prevalstisku vestnieku … !

  • Вы сами то нормальный?! Ну нет такого закона, регламентирующего использование различных языков в интернете, нету! Так что, расслабтесь и получайте удовольствие.

 4. Твоё дело телячье, ..

 5. Vešņakov, ej uz poda. Mēs zinam, ka esi dumjš.
  Kā jau visi maskaļi.

 6. šim Komunistam neviens Latvietis neprasīs! Viņš jūtas, kā Lielvalsts, Kremļa noteicējs Latvijā! Šis Latviešu tautas ienaidnieks ir Momentāli un Nekavējoties Jāizraida no Latvijas/EU teritorijas! Ar visām savām Matrjoškām un Pelmeņiem!

 7. Dzīvojam Latvijā! Atbildēt

  Biedri vežņakov, NESMĪDINIET tautu ar to “kaunu Eiropai”!
  Kāda jums par daļu, ko kāds piemin/ svin jums SVEŠĀ valstī Latvijā?
  Latvija nebāžas Krievijas lietās kādi piemiņas vai svētku pasākumi krievijai būtu jāatzīmē!
  NEBĀŽATIES arī jūs Latvijas iekšējās lietās! !

 8. Un vinja apsveikums karanoziedzniekam… kaas tas ir… shis viirs ir zaudeejis visu, lai kaads vinju uztvertu nopietni.

 9. ja maskavai atnem 9.maiju tad iestaajas pi….ec.

  • А ты попробуй! Вот вам .. и будет!

   • 9 maijs un Okupantu pēcteču savākšanās pie Pārdaugavas staba ir Jāaizliedz ar Likumu! Ir Pilnīgi un Absolūti jālikvidē Viss, kas saistīts ar 9 maiju! Lai svin, atceras Maskavā! 9 maijs un visi, kuri tur ierodas ir Pret esošo, pret vispār Latvijas pastāvēšanu! Viņi visi ir pret un ienaidnieki Latviešu tautai, EU! Kas vēl kādam nepielec! Tie visi un vēl citi Tūkstoši krievvalodīgo, dzīvojošie Latvijā varētu būt Separātisti! Viss reālākie, kuri mēģinātu veikt apvērsumu, ja Latvijas robežai pāri veltos krievu tanki! 2 stundās Latvija būtu atkal Okupēta! Un tāpēc galu, galā ir jāaizvāc no Latvijas prom Mums naidīgie atceres svētki, 9 maijs! Pārdaugavā, tas stabs ir jānozāģē, viss tur jānotīra un lai krievu patrioti to stabu velk uz Sarkano laukumu! Paņemaješ! Ilji ne dohogjit!

    • Кишка тонка для этого и у тебя и у твоих законодателей, а сам ты моральный урод. Тем самым Латвия официально признает себя страной, воевавшей на стороне Гитлера, со всеми вытекающими последствиями. Это отличный способ, чтобы развязать гражданскую войну и отличный повод, чтобы прихлопнуть этот бардак одним разом. И никто, заметь, никто из ваших «друзей» за вас не встрянет.

     • Vai padsavienība nebija Hitlera sabiedrotā no 1939. g. 23 augusta, līdz 1941 g. 22 jūnijam? Kas notika šajā laikā Eiropā ar PSRS līdzdalību? Vai tajā laikā nacisms un fašisms bija balts un pūkains? Vai Koventri bombardēšana nenotika ar Staļina svētību? Kā ar Staļina apsveikumu Hitleram pēc Parīzes ieņemšanas? Nu ko, vai tā nebija sadarbība? Par Baltijas okupāciju nejautāšu, jo tā jau tikai bija atbrīvošana no neatkarības.

 10. Ar visu Putina kriminālo varzu ir tas lielais kauna traips!!

 11. vešņaks pats ir eiropas kauna traips…
  kremlis to neapjēdz…

Draugiem Facebook Twitter Google+