×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
8. septembris, 2016
Drukāt

Vešņakovs daugavpiliešus informē par Krievijas domes vēlēšanām

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Vizītes gaitā Daugavpilī Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs uzsvēra, ka ļoti cer uz attiecību uzlabošanos starp Latviju un Krieviju, aģentūru LETA informēja Daugavpils pilsētas pašvaldībā.

“Starpvaldību komisija nav sanākusi jau trīs gadus. Bet tagad notikusi vadības maiņa, komisiju vada satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS), un jau ir plānota kārtējā tikšanās,” norādīja Vešņakovs.

Vešņakovs Latgali un Daugavpili apmeklē regulāri. Šoreiz vizītes galvenais mērķis bija – gatavība Krievijas valsts domes vēlēšanām, kuras notiks 18.septembrī. Daugavpilī velēšanu iecirknis atradīsies Krievijas ģenerālkonsulāta telpās.

Preses konferencē Vešņakovs informēja, ka dalībai Krievijas valsts domes vēlēšanās izvirzītas 14 partijas. Ārzemēs, tostarp Daugavpilī, dzīvojošie Krievijas pilsoņi arī var tajās piedalīties.

Vizītes gaitā Krievijas vēstnieks tikās arī ar Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētaju Jāni Lāčplēsi (Latgales partija). Tikšanās gaitā tika apspriestas ekonomiskās sadarbības perspektīvas, tostarp arī iespējas saņemt pasūtījumus “Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīcai”.

Tāpat Lāčplēsis norādīja, ka Daugavpils turpina attīstīt sadarbību ar sadraudzības pilsētām Krievijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+