×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
25. jūlijs, 2014
Drukāt

Vešņakovs: Krievija netiecas rīkot “melno sarakstu” karu (5)

Foto: LETAFoto: LETA

“Krievija netiecas uz to, lai rīkotu kaut kādu “melno sarakstu”,” to piektdien intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” sacīja Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs, norādot, ka viņu pārsteigusi Latvijas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča rīcība saistībā ar Latvijas “melnā saraksta” paplašināšanu.

Krievijas vēstnieks atzīmēja, ka jūlija sākumā ministram uzdots jautājums, vai ir kādas personas, kurām var būt liegta iebraukšana Latvijā, bet esot saņemta atbilde, ka tas ir kultūras pasākums, kurā netaisās iejaukties.

Kaimiņvalsts vēstnieks trīs Krievijas mākslinieku iekļaušanu Latvijai nevēlamo personu sarakstā saistīja ar vietējo politisko situāciju un Saeimas vēlēšanu tuvošanos. “To acīmredzot noteica iekšējā politiskā situācija un tuvās vēlēšanas,” sprieda Vešņakovs.

Viņš gan atzīmēja: lai arī Krievija netiecas kādu iekļaut “melnajā sarakstā”, tā patur tiesības atbildēt uz Latvijas soli. Diplomātijā – ja viena valsts iekļauj kādus cilvēkus “melnajā sarakstā”, tad arī otra valsts var veikt analoģisku soli.

“Ja kāds veic nedraudzīgas darbības pret valsti, piemēram, iekļaujot cilvēkus “melnajā sarakstā”, kas aizliedz viņiem iebraukt attiecīgas valsts teritorijā, tad tā valsts, attiecībā pret kuru šie pasākumi tika pieņemti, tad arī veic analoģisku, iekļaujot cilvēkus “melnajā sarakstā”,” teica vēstnieks.

Vešņakovs atzina arī, ka Krievijas un Latvijas attiecības Ukrainas kontekstā ir kļuvušas sarežģītākas. Tas notiek tā dēļ, ka Latvijas oficiālie pārstāvji pauž neobjektīvus apgalvojumus saistībā ar notikumiem Ukrainā un Krievijas saistību ar tiem.

Jau vēstīts, ka Rinkēvičs pieņēmis lēmumu uz nenoteiktu laiku ieceļošanas aizlieguma Latvijā sarakstā iekļaut Krievijas skatuves māksliniekus Oļegu Gazmanovu, Josifu Kobzonu un Allu Perfilovu, kas uzstājas ar skatuves vārdu Valērija. Visiem šiem māksliniekiem bija plānota uzstāšanās šonedēļ Jūrmalā notiekošajā Starptautiskajā populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursā “Jaunais vilnis”.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Kas nu ir tas ir – Krievija dod priekšroku tiešam karam ar jebkuru kaimiņu un ja būs vēl Mistral tad praktiski ar jebkuru valsti.

 2. … Tatad, jatic … J A T I C !!!

  … PATIESIBA UN TAISNIBA BIJA … IR … UN … PALIKS … SUBORDINETA VAJADZIBAI UN MERKIEM VAI SUBJEKTIVA … VECAS IMPERIALISTISKAS KOMINTERNA IDEOLOGIJAS UN TAS TRANSFORMETAS KREMLA KLIKES NOMENAKLATURAS KULTISTIEM … !

 3. … VELREIZ VILTIGI IEJAUCAS UN PARKAPJ VESTNIEKAM NOLIKTO SARKANO LINIJU VALSTS IEKSEJAS LIETAS – IEJAUCOTIES AR SAVU PROPOGANDU 12. VELESANAS PRIEKSLAIKA

  …’ … LATVIJAS OFICIALIE PARSTAVJI PAUZ NEOBJEKTIVUS APGALVOJUMUS SAISTIBA AR NOTIKUMIEM UKRAINA UN KRIEVIJAS SAISTIBU AR TIEM … TO ACIMREDZOT NOTEICA TUVAS VELESANAS … ‘ !!!!!!!!!!!

  … SIS DIPLOMATS JAU SEN PARADIJIS SAVUS ‘OBJEKTIVOS’/SUBJEKTIVOS SPRIEDUMUS’, TA PARKAPJOT VISUS LOGIKAS LIKUMUS — BET TAS JAU IR VINA PIENAKUMS UN VAJADZIGAIS DARBS PARSTAVOT SAVU PASREIZEJI TIK ‘OBJEKTIVO’ VALDIBU … !

  … Atgadina nupat no Ukrainas izraidita RT zurnalista ticibas apliecinajumus RT intervija, ka viss ko Kremla atbalstitaji saka ir tiesi ‘ta ista patiesiba’ … lai gan pats velak sevi nodeva ar savu IZSPRUKUSO ‘OBJEKTIVO’ piezimi, ka vins SAVAI PAUSTAI un PUBLICETAI, KA ARI VISAI KREMLA PATIESIBAI -TICOT….’ !!!!

 4. miroņgalva Vešņaks Atbildēt

  Krievija tiecas atjaunot Caru impēriju.

 5. krievijai ir jāsaprot Latvijas status. TĀ NAV OKUPĒTA TERITORIJA.

Draugiem Facebook Twitter Google+