×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
10. februāris, 2015
Drukāt

Vešņakovs: Krievijai neviens nekad neatņems uzvaru pār nacistisko Vāciju (29)

Vesnakovs

Ņemot vērā “mēģinājumus pārrakstīt vēsturi”, tajā uzvaru Otrajā pasaules karā nepiedēvējot Krievijai, Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs šodien preses konferencē piekodināja, ka Krievijai, kā arī citām “antihitleriskās koalīcijas valstīm” neviens nekad neatņems uzvaru pār nacistisko Vāciju.

Vēstnieks piekodināja, ka gadījumā, ja kāds mēģinās Krievijai atņemt tās uzvaru, tas tiks pakļauts “mūsu informatīvajiem uzbrukumiem”.

Vešņakovs žurnālistiem uzsvēra, ka patlaban svarīgi ir teikt patiesību – gan par to, kas tagad notiek politikā un diplomātijā, gan arī to, kas noticis vēsturē. Viņš skaidroja, ka vēstures sagrozīšana notiek “ar dziļu politisko tēmējumu”, katrā konkrētā jautājumā mainot akcentus. Vešņakovs uzskata, ka šāda vēstures pārrakstīšana ir provokācija un Krievija “nevar to paciest”.

“Ņemot vērā to, ka esam iegājuši uzvaras jubilejas gadā, mums daudz kas ir jāatgādina, kas patiešām notika tajā šausmīgajā karā un kas galu galā ir uzvarējis,” secināja vēstnieks. Tāpat būtu jāatgādina, ka, ja būtu citu politisko spēku uzvara, “tad nebūtu nekādas neatkarīgas Latvijas, Eiropas Savienības. Būtu citas zemes ar nosaukumu, piemēram, “Ostland”. Vai aizmirsāt? Mēs atgādināsim! Turklāt ir iemesls!” sacīja Vešņakovs.

Pievienot komentāru

Komentāri (29)

 1. uzvaras dien jārunā vairāk kas izraisīja karu,nevis jāpriecājas cik apslaktēja talā karā

 2. 45. gadaa taada valsts- krievija vispaar neeksisteeja…
  39. gadaa psrs uzbruka somijai un iekaroto teritoriju tai neviens neatnjeema, bet tagad taa ir pievienota krievijai.

 3. Cik es saprotu, tad tieši Krievija grib piesavināties PSRS tautu uzvaru. Tam nolūkam lieto bezgalīgus propagandas mēlus un agresiju. Ka saka zaglis “ķēriet zagli”

 4. Daudz kas nebūtu bijis-arī Kremļa ļaunais punduris šodien neslepkavotu ukraiņus un nevicinātu savu kara cirvi virs kaimiņtautu galvām.Un Latvijā ar saviem idiotismiem neplātītos visādi gavņenko,osipovi un d…irsi,jo viņu vienkārši te nebūtu.Ušaks droši vien grauztu semočkas savu senču dzimtajā sādžā,nevis gudrotu kā dibināt Rižskuju narodnuju respubļiku un 9.maijā slavinātu savus ģedus,kuri viņam deva iespēju no tās ģerevņas izsisties uz “sapuvušo Eiropu”.

 5. Parastā ,krieviem raksturīgā plātīšanās,ja netiktu atvērta otrā fronte ,nezin kāds būtu 2.pasaules kara rezultāts!

 6. Teļa galva, ko tu meklē Eiropā?

 7. Krievija neuzvarēja !! Atbildēt

  Bez amerikāņu un angļu palīdzības, Jozipam nekas tur nebūtu sanācis. Krievs pat savu stulbumu nav spējīgs uzvarēt.

 8. Puisim galīgi .. galvā sakāpuši…

 9. Ko tas mudaks muld,tanī laikā viņš vēl vecajam kulē kratījās,varētu padomāt ka krievi vieni paši karoja ar Vāciju,bet tā jau ir vatņiku sastāvdaļa visu labo pierakstīt sev,bet slikto citiem!Tas tikai pierāda cik lieli mēsli krievi ir!

 10. … Ka nekontrolets un slimi audzinats berns … un jau cik neticami smiekligi sie apologetika ietitie propagandas izbirumi … un sis vestnieks turpina cept savas vesturiskas patiesibas smilsu kukas, musu Jurmalas pludmale, pec savas receptes, pats tas sagaz, vai sagriez, bet vaino citus … !

  … Ka tur palika ar tam Kominterna vispasaules ploretariata apvienosanas – ar vienalga kadiem ierociem – kukam; tam Latvijas Republika iedestitam 5. kolonnas kucinam 1920- 1930 gados; Molotova – Ribentropa neredzamam tortem, Nacistu- Komunistu kopejas parades penkukam un pat Visinska PATIESI brivas velesanas atgadijuma tortem … nemaz nerunajot par draudzigo tankistu tortem a la kafejnica, Riga ?!

  … Ta musu dargie un kadreiz tik draudzigie apciemotaji vel joprojam turpinot fabricet jaunas Vines, Budapestas, Kijevas gardumus, un vel jo projam sevi apmulkojot ar tam pasiedomatas realitates kukam un tortem, pasi sevi padara slimus un beidzot nop …. visas civilizetas pasaules prieksa … bet vaino citus … !

 11. Ar katru reizi kad tu ver valá savu muti,no tás nák árá arvien lielákas mulkíbas.Tu sác palikt vairs pat ne bérniskígs,bet vienkársi smieklígs.Vienígais ko no taviem spriedeléjumiem var izsecinát,tevi kéris vecuma marasms.
  Lai kam tu teiktu sos savus murgus,bet ne latviesiem.Ne Latvija uzsáka,un ne arí pabeidza otro pasaules karu.Tá ká velti tu te savas plausas dzesé.

 12. Tāpēc jau “uzvarētāji”bēg uz “sakauto” Vāciju…Bet varbūt uzvarētāji atgriežas lai atkal izvarotu?Jau esot tur 4 milj.

 13. kā nesaprotami ,ar ko Vešņakovs nodarbojās Latvijā,izskatās,ka ne ar saviem vēstnieka pienākumiem,bet gan ar draudiem,naida kurināšanu ,atrodoties svešā valstī.Izskatās,ka viņam sāk apnikt atrasties Latvijas valstī un grib pārvākties citur musināt tautu.

 14. Bet rossija taču neko nav uzvarējusi!

 15. Nekad netiks aizmirsts, kas iesāka II pasaules karu – Nac.Vācija un PSRS.

 16. Kur tad sabiedroto nopelns?

 17. Un kur tad sabiedroto nopelini????

 18. ”Krievijai neviens nekad neatņems uzvaru pār nacistisko Vāciju.” Tukšs sauklis un to neviens netaisās darīt. Tikai Latvija II Pasaules karā nepiedalījās, jo jau bija vairākas reizes okupēta un bijušo II pasaules kara izraisītāju kariņā nepiedalījās kā valsts, tikai cieta iedzīvotāji. Tas laikam ir tas, kas nepatīk vēstniekam – Latvijas valsts šajā karā nepiedalījās, jo jau bija okupēta! Mums nav nekā ko svinēt.

 19. Kur tad sabiedroto nopelns?

 20. vešņak !!!! Kāda gan starpība starp CCCP un SS – NEKĀDA .,.. komunisti tādi paši tajos laikos kā esesieši ….—-FAŠISTI !!!! NOLĀDĒTĀ rossija jau visu laiku šeit veic infokaru.

 21. vešņak !!!! Kāda gan starpība starp CCCP un SS – NEKĀDA .,.. komunisti tādi paši tajos laikos kā esesieši ….—-FAŠISTI !!!!

 22. ..................... Atbildēt

  nacistu uzvara pār nacismu, zīdaiņu izvedēji verdzībā……………par ko ar glupu runāsi

 23. Ar amerikānu lendlīza (cūkgaļas konservu un studebekeru) un sabiedroto otrās frontes palīdzību!

 24. veestures meeslainee Atbildēt

  bailes saak vajaat veshnakovam……traapiis ar typhoon merkeejoshaa rakete beegot

 25. Nudien . Krievija nekad nav pacietusi un kopš pirmsākumiem aktīvi apkarojusi provokācijas , vārdā “patiesība”. Tikai pavīdot pie šķīstās Krievzemes debessjuma kā mazs , bet draudīgs negaisa mākonītis , šīs provokācijas liek saasināties “atbrīvotāju” hemoroīdu lēkmēm , nodrebēt Kremļa kapsētas mūriem un liek ķerties pie validola un Kalašņikova kunga lolojuma . Pat neliela šāda provokācija saceļ kājās visplašākās aunu… eskjūzmī , tautas masas un svētā sašutumā sviež tās pret slepkavīgajiem vēsturniekiem-vurdalakiem , intelbeņķiem-čupakabrām un šņabja krājumiem seļpo supermārketos . Un priekšējās rindās cīnās tikumīgo jaunavu ģimnāzijas zelta medaļnieks un Nobela prēmijas laureāts pļūt… vēlreiz – eskjūzmī , zinātniskās fantastikas jomā , cienītais muldoņ…(kaut kas traks ar tiem datora taustiņiem !) “posols” – nemirstīgais Kaščejs fon Vešņakovičs…

 26. tāpat kā neatņems sadarbību ar nacistisko Vāciju kara sākumā,neapbruņoto poļu slepkavību Katiņā,uzvaras apreibināto uzvarētāju seksa orģijas Vācijā kara pēdējās dienās utt.Daudz jau tā neatņemamā ir sakrājusi Krievija.Nez vai kāds sev gribētu tādu mantojumu.

 27. Protams, neatņems, tāpat kā sadarbību ar nacistisko Vāciju, kā atbalstu kara sākšanā! Neatņems atbalstu Lielvācijai, kad tā bombardēja Lielbritāniju, neatņems Staļina apsveikumu Hitleram pēc Parīzes ieņemšanas.Tie visi un daudzi citi “sasniegumi” pieder “dižajai” padomjzemei, pieder visai asinskārajai padomju tautai!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+