×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
12. septembris, 2015
Drukāt

Vešņakovs: Latvijas un Krievijas attiecības ir dziļākajā krīzē pēdējo 20 gadu laikā (5)

Foto-LETAFoto-LETA

Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs.

Latvijas un Krievijas divpusējās attiecības ir dziļākajā krīzē pēdējo 20 gadu laikā, 12.septembrī politiķa Jāņa Urbanoviča (S) vadītajā “Baltijas forumā” sacīja Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs.

Viņš norādīja, ka pašlaik faktiski notiek tikai tehniskās sadarbības uzturēšana starp abām valstīm.

Vešņakovs pauda, ka iepriekšējos gados bija vērojama Latvijas un Krievijas ekonomiskās sadarbības uzlabošanās, kas kopumā pozitīvi ietekmēja abu valstu attiecības. “Veidojās pozitīvs informatīvais fons mūsu divpusējās lietās,” teica vēstnieks.

Tomēr pēdējā gada laikā situācija strauji mainījās, klāstīja Vešņakovs. “Diemžēl vēsturisko fobiju spiediena dēļ sekojot savu vecāko partneru vēlmēm, Latvijā prevalē, mūsuprāt, angažēts redzējums uz Ukrainas notikumiem un neobjektīva attieksme pret Krievijas tematiku,” teica vēstnieks.

Rezultātā abu valstu divpusējās attiecības ir dziļākajā krīzē pēdējo 20 gadu laikā, norādīja Vešņakovs.

Viņš arī pauda, ka globālu problēmu noregulēšana iespējama tikai ar savstarpējiem pūliņiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. PS. Un urbāns ir galīgi nojūdzie Rēzeknes profāns…

  2. Iedomaties, ka Latvijai varetu but savs viedoklis bez “vecakajiem partneriem” Vesnakovam par grutu. Galu gala, kadam gan jabut attiecibam ar valsti, kura paslepsus karo, melo un atbalsta korumpantus un diktatorus?

  3. Lai tik “pūlās” kopā ar urbanovičiem! Dievs palīgā. Vai tad vešņakovs apvieno sūtņa un agitpropa pienākumus, ka visur uzmācās ar saviem noželiem? Sākumā jāiemācās godīgi uzvesties un runāt.

  4. … Ak, tad tomer, pirms Kremla agresijas pret Ukrainu raditas ‘dzilas krizes’, tomer pastavejusas kadas citas ! Vai vestnieks Vesnakovs varetu nosaukt kadu … !?

    … Neizlikas, ka no Bezabrenes puses tadas krizes tika rastas ne ari pamanitas … jo musu puse tadi Zirinovski nedzivo un Urbanovici un Usaosakovi tikai sludina un izvers kopigu interesu eksploitaciju, ka divvalodibas un automatiskas pilsonibas pieskirsanu bijusiem okupantiem, vai ne.

  5. Diez Vešņakovs zin to, kad Krievija pārstās būs agresorvalsts? Izvāciet karaspēku no Krimas un Donbasa, redzēs kā pasaule priecāsies.

Draugiem Facebook Twitter Google+