×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
12. decembris, 2014
Drukāt

Vešņakovs: Nākamgad varētu notikt Saeimas deputātu vizīte Krievijas parlamentā (6)

Foto-Timurs SubhankulovsFoto-Timurs Subhankulovs

Ņemot vērā, ka vairāk nekā pirms gada Krievijas Valsts domes pārstāvji viesojās Saeimā, nākamgad varētu notikt Latvijas parlamenta deputātu vizīte Krievijā, žurnālistiem sacīja Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs.

Vešņakovs šodien tikās ar “Saskaņas” frakcijas vadītāju Jāni Urbanoviču un Saeimas sadarbības grupas ar Krievijas parlamentu vadītāju Sergeju Mirski (S). Tikšanās laikā tika pārrunātas arī iespējamās sadarbības formas ar Krievijas Valsts domes sadarbības grupu.

Vēstnieks norādīja, ka, ņemot vērā, ka Krievijas deputāti jau iepriekš apmeklēja Saeimu, būtu loģiski, ja Krievijas parlaments uzaicinātu Latvijas parlamenta sadarbības grupu vizītē. Vešņakovs teica, ka atbalstīs šādu iniciatīvu.

Arī Urbanovičs pastāstīja, ka šāda iespēja pārrunāta, tomēr patlaban nav ielūguma apmeklēt Krieviju un viņš nezinot, vai tāds būs.

Urbanovičs arī pieļāva, ka uzreiz nebūtu jābrauc noteikti uz Maskavu un parlamentārieši varētu doties uz tuvākām pilsētām – Pleskavu, Novgorodu vai Sanktpēterburgu.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Kam tāda vajadzīga?

  2. tikties………

  3. ko krieviem vajag???? Atbildēt

    lēto pienu, gaļu? Mums no muļķiem neko nevajag.

  4. Višinskis - Vešņakovs Atbildēt

    Vienīgi kangari no SC/VK varētu doties klanīties Kremļa priekšā. Un, protams, glumais Ušakovs-Strautiņš tiem līdzi.

  5. Pajolini — izcelas!

  6. Ka sava laika tiksanas pie Hitlera nacistiem tikai sajas dienas, ar Putina kriminalfasistiem. Neviens godigs Latvijas deputats gribes tada lieta piedalities.

Draugiem Facebook Twitter Google+