×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
13. augusts, 2014
Drukāt

Vešņakovs: Žirinovskis neatspoguļo Krievijas oficiālo nostāju (5)

Foto: LETAFoto: LETA

Krievijas politiķis Vladimirs Žirinovskis ir opozīcijas partijas biedrs, kas neatspoguļo Krievijas oficiālo nostāju, šādu skaidrojumu Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietniecei Eiropas lietās Ingai Skujiņai sniedzis Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs.

Kā skaidroja vēstniecībā, Vešņakovs, uzklausot Skujiņas nosodījumu un bažas par nesenajiem Žirinovska paziņojumiem, sniedzis izsmeļošu skaidrojumu, ka Žirinovskis ir opozīcijas partijas biedrs, kas neatspoguļo Krievijas oficiālo nostāju.

Tāpat vēstnieks norādījis, ka Saeimas valdošās koalīcijas deputāti, kā arī vairāki Ministru kabineta locekļi vairākkārtēji atļāvušies atklāti paust rusobofus izteicienus, kā arī aicināja partnerus nesaspīlēt esošo situāciju un nenodarboties ar priekšvēlēšanu politisko PR.

Jau ziņots, ka Ārlietu ministrija paskaidrojumu sniegšanai izsaukusi Vešņakovu saistībā ar Žirinovska izteikumiem, sociālā medija vietnē “Twitter” paziņojis ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V). “Ceru, ka daži šeit pamodīsies,” lēmumu skaidroja ministrs.

Žirinovskis intervijā telekanālā “Rossija 24” paziņoja, ka lēmums par Trešo pasaules karu jau esot pieņemts un tā laikā Baltijas valstis un Polija tikšot iznīcinātas.

“Šādi izteikumi ir spilgts apliecinājums Krievijas valdošās elites vēlmei atjaunot Krievijas impēriju. Minētais arī parāda, ka Eiropas Savienības un citu valstu īstenotās sankcijas pret Krieviju, kas saistītas ar tās rīcību Ukrainā, ir vietā un pilnīgi pamatotas. Mēs šos izteikumus ņemsim vērā, NATO ietvaros diskutējot par papildu pasākumiem Baltijas valstu un Polijas drošībai”, sacīja Rinkēvičs.

Ministrs sagaida, ka Krievijas amatpersonas norobežosies no šī paziņojuma un apliecinās Baltijas valstu robežu neaizskaramību.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. … Bezabrenei joprojam tiek paradita pilniga neciena no Krievija parstavja, dipolomatiska limeni ar maigas agresijas turpinosam spelitem !

  … Oficials ir viss, kas nak no ‘ofizialas’ Apakspalatas prieksseza mutes …citadi Kremlim ir jaatcel Zirinovski no amata !

  … Ari, apzinosi salidzinat Koalicijas deputatu racionalos un pamatotos izvertejumus par Krievijas pasreizejo nelikumigo agresiju pret Ulrainu – nemot vera Kremla intervences politiku Baltija, ar iespejami lidzigiem meliem – ar garigi nestabila Zirinovska turpinosiem murgiem nepienakas augstas rangas diplomatam … jo tas tikai pamazina ta statusu un uzticibu ka vestniekam ES valsti … !

  … Vel vairak pasa vestnieka diplomatiju degrade meginajums trivilizet Latvijas Republikas/Bezabrenes valsts drosibas un esamibas jautajumus ar pasa iedomato velesanas politikas trika piesauksanu — jo visi Saeimas valstij lojalie deputati no visam valstij lojalam partijam jau ir pieradijusi savu apvienoto nostaju pret agresiju ar pedejiem lemumiem … !

  …Seit deretu vel viena NOTA ‘ vestniekam’ par izvairisanos, pretstata Zirinovska draudiem (ari neatsauktiem un vina neatspekotiem Usikova un Urbanovica Biskekas un jaunSibirijas) dot OFICIALO Krievijas nostaju , ka ari par turpinosu iejauksanos valsts internas lietas ar parasto noluku uzbrukt likumsakarigi patriotiski noskanotiem Koalicijas deputatiem, kuri ir tiesigi un pat likuma atbildigi aizstavet valsts autonomiju un tas Satversmi pret pasreizejo maigo agresiju, varbut vestniekam vel nezinamas krieviski runajosas kadas Krievijas klikes… !

 2. Krievijas vēstnieks noklusēja, ka Žirinovska teiktais nebija no tribīnes parlamentā vai kādā no mītiņiem, bet gan TV studijā 20 minūšu garumā, izklāstot politisku sankciju modeli un to sekas, kur arī teica, ka Kijevā plīvos Krievijas karogs.

 3. bet kaa ar dopinga kontroli augstajam amatpersonam krievijaa.

 4. Vešņakaova kungs -man ir jā piekrīt jūsu vārdiem, tikai precizēšu – jo krievijā NEVIENS neatspoguļo Krievijas oficiālo NOSTāJU , PAT NE PUTINA TēLS ,KUR NU VēL JūS
  PS
  agrāk bija labas domas par kaimiņu zemi , bet tagad (meļi , teroristi ,okupanti) kauns par jūsu politiķiem.!!! zinu , tie kuri dzīvo ārpuss Maskavas ( lauku reģionos) ir labi cilvēki, tikai bezspēcīgi pret savu komunistisko varu…….:(

 5. Krievijas parlamenta apakšpalātas Valsts domes vicespīkers Žirinovskis – tas ir jau valsts amats un nevis kāds uz ielas. Tātad jau valsts runa un nostāja…

Draugiem Facebook Twitter Google+