×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
17. decembris, 2014
Drukāt

Vēstniece: Putins turēsies līdz pēdējam un neatzīs kļūdas (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Krievijas vadītājs turēsies līdz pēdējam, bet nevēlēsies atzīt, ka šī nu reiz ir bijusi ļoti liela kļūda, Latvijas Televīzijas raidījumā “1:1” sacīja Latvijas Ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Krievijā Astra Kurme.

Tā Kurme skaidroja faktu, ka Eiropas Savienības (ES) noteiktajām sankcijām pret Krieviju ir daudz lielāka ietekme uz situāciju Krievijā kopumā, nekā uz valsts vadības pieņemtajiem lēmumiem attiecībā uz situāciju Ukrainā.

“Nevēlēšanās atzīt savas stratēģijas sakāvi. To ir grūti izdarīt,” pauda vēstniece.

Runājot par gaidāmo Latvijas prezidentūru ES Padomē un iespējamu Krievijas attieksmes maiņu pret Latviju, ņemto vērā šo nozīmīgo uzdevumu, Kurme sacīja, ka diez vai Krievija pievērsīs lielu uzmanību Latvijas prezidentūrai.

“Viņi ne īsti labi saprot, kā funkcionē Eiropas Savienība. Krievija joprojām orientējas uz lielajām Eiropas Savienības valstīm, tāpēc nedomāju, ka viņi sāks ļoti lielu uzmanību pievērst Latvijas prezidentūrai,” teica vēstniece.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. buutu jau nu labaak turpinaajusi, kaa juriste, citaadi ar visu Ministriju ir ieliidusi ne tai pakaljaa.

  2. Pirmiem kļūdas būtu jaatzīst ASV un ES, tieši ASV ir vainīga pie Ukrainas krīzes, bet pats bēdīgākais ir tas, ka šīs kļūdas uz sevis izbauda parastie cilvēki.

  3. Ļoti loģiski – Putins tomēr it lielvalsts prezidents! Faktiski cars. Un cik no Latvijas politiķiem ir atzinuši savas kļūdas?

Draugiem Facebook Twitter Google+