Sports
Basketbols

Vēstniecība: Latvijas fani uzvedas atbildīgi; Turcijā jābūt piesardzīgiem 16

foto: LETA

Līdz šim Latvijas vēstniecībā Turcijā pēc palīdzības nav vērsies neviens no Latvijas valstspiederīgajiem, kurš devies vērot šajā valstī notiekošo Eiropas čempionātu (EČ) basketbolā, aģentūru LETA informēja vēstniecībā.

“Par laimi, mums patiešām saistībā ar čempionātu līdz šim nav bijis neviena “konsulārā gadījuma”. Basketbola līdzjutēji, lai arī ievērojamā skaitā, acīmredzot uzvedas ļoti atbildīgi, un mums par to liels prieks,” norādīja vēstniecībā.

Jau ziņots, ka Ārlietu ministrija (ĀM) čempionāta apmeklētājiem iepriekš atgādināja, ka Turcijā joprojām saglabājas augsta teroristu uzbrukumu iespējamība, tādēļ personas, kas dodas uz čempionātu, tika aicinātas izvairīties no cilvēku pulcēšanās vietām un būt īpaši uzmanīgiem un vērīgiem, uzturoties tūristu iecienītās sabiedriskās vietās.

Saistītie raksti

ĀM norādīja, ka Turcijā līdz šī gada 18.oktobrim ir spēkā ārkārtas stāvoklis, tādēļ šajā laikā var tikt ieviesti pastiprināti drošības pasākumi, piemēram, personu apliecinošu dokumentu pārbaudes, transportlīdzekļu pārbaudes un aizliegumi pulcēties noteiktās vietās, tādēļ ministrija aicina ievērot drošības un tiesībsargājošo iestāžu pārstāvju norādījumus.

Latvijas vīriešu basketbola izlase svētdien Stambulā EČ finālturnīra astotdaļfinālā ar pārliecinošu sniegumu sagrāva Melnkalnes izlasi, otro reizi pēc kārtas sasniedzot ceturtdaļfinālu, kurā šovakar tiksies ar spēcīgo Slovēniju.

LA.lv