×
Mobilā versija
+8°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
17. oktobris, 2016
Drukāt

Latvijas vēstniecības paziņojums pēc sprādziena Vācijas ķimikāliju rūpnīcā

AFPAFP

Papildināta ar jaunāko informāciju.

Latvijas vēstniecība Vācijā pēc spēcīgā sprādziena Vācijas ķīmijas koncerna BASF rūpnīcā Vācijas rietumos aicina iedzīvotājus sekot policijas norādījumiem.

Kā liecina vēstniecības ieraksts sociālajā vietnē “Facebook”, tā aicina Ludvigshāfenē un tās apkārtnē dzīvojošos sekot policijas norādījumiem, palikt mājās, aizvērt logus un durvis, kā arī izslēgt ventilācijas ierīces.

Pirmdien spēcīgā sprādzienā Vācijas ķīmijas koncerna BASF rūpnīcā Vācijas rietumos gājis bojā viens cilvēks un seši guvuši smagus ievainojumus, bet vēl seši cilvēki pazuduši, par jaunākajām ziņām vēsta policija.

BASF paziņoja, ka joprojām cenšas noteikt Ludvigshāfenē notikušā incidenta cēloni.

Ugunsdzēsēji brīdina, ka ugunsgrēka rezultātā gaisā var izplūst indīgas vielas, un aicina Ludvigshāfenes un Manheimas pilsētu iedzīvotājus uzturēties iekštelpās un turēt logus un durvis aizvērtus.

Ludvigshāfenes ugunsdzēsēju vienības vadītājs pavēstīja, ka viņiem izdevies iegūt kontroli pār ugunsgrēku, taču liesmu apdzēšana prasīs laiku līdz vakaram.

Sprādziens nograndis, kad notikuši darbi pie cauruļvadu sistēmas, pa kuru tiek transportēti produkti apstrādei no kompānijas ostas uz Reinas upes. Eksplozija notikusi ugunsgrēka dzēšanas brīdī.

Autovadītājiem ieteikts izvairīties no rajona, kur desmit kvadrātkilometrus lielajā rūpnīcā strādā vairāk nekā 39 000 cilvēku.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+