×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
11. jūnijs, 2017
Drukāt

Krievijas vēstnieka Latvijā jociņi par NATO “huzāriem” un “gejropu” (66)

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

“Ierodas visādi huzāri – 450 kanādieši un pārējie, kurus izvieto Ādažos. Viņi nerada Krievijai nekādus militāros draudus. Vairāk tā ir problēma teritorijai, kurā izvieto ārzemju infrastruktūru, jo tie nonāk Krievijas kara mērķu sarakstā,” tā par NATO daudznacionālā bataljona ierašanos Latvijā izteicies Krievijas vēstnieks Latvijā Jevgēņijs Lukjanovs (attēlā).

Šonedēļ rīkotajā preses konferencē viņš uz žurnālistu jautājumiem pārsvarā centās atbildēt ar jo-kiem, tādējādi novirzoties no lietišķa atbilžu stila. Vēstnieks gan sūkstījās, ka pēc aukstā kara beigām Krievijai politiski solīts, ka NATO neizpletīšoties tālāk uz austrumiem, bet noticis pretējais – 140 kilometrus no Lukjanova dzimtās Pēterburgas atrodas Igaunija, kas ietilpst NATO.

Runājot par Latvijas un Krievijas attiecībām, vēstnieks atsaucās uz Napoleona teikto, ka “ģeogrāfija ir spriedums, bet ne vienmēr apsūdzošs”. Esot vajadzīgas “normālas attiecības”, kurās veiksmīgi norit savstarpējā tirdzniecība, tūrisms, sadarbība, kultūra. “Tas ir uzticības jautājums, ja nebūs uzticības, nebūs labu attiecību. Šo situāciju var vienkāršot līdz tam, ka laulātie viens otram neuzticas un varbūt pat šīs ģimenes pastāvēšana ir jautājums,” spriedelēja J. Lukjanovs. Viņš atkārtoja Krievijā izplatīto stāstījumu, ka Latvijas vietā visu izlemjot citas valstis un alianses. “Latvija nav brīva savos lēmumos, bet to ietekmē ES un NATO. Latvija neietekmēja sankciju ieviešanu, bet tām pievienojās. Mēs Rietumiem atbildējām ar savām sankcijām. Mēs esam gatavi attīstīt divpusējās attiecības tajos jautājumos, kuros ir skaidri iekrāsotas abu valstu nacionālās intereses. Pašlaik mūsu attiecībās valda stabilitāte. Jāsaprot, ka Latvija var piedāvāt savu infrastruktūru – ostas, dzelzceļu, autoceļus Krievijas kravām. Labas attiecības ar Krieviju Latvijai ir izdevīgas,” norādīja J. Lukjanovs.

Atbildot uz kāda Latvijas krievvalodīgā portāla žurnālista jautājumu, Lukjanovs izspēlēja arī Krievijas kā tradicionālo vērtību sargātājas kārti. “Ja vērtības ir gejropa, tad mums ir citas – ģimene un patriarhāts. (..) Es jau esmu veca karaliene, diez vai atradīšu sev pieprasījumu, bet man negribas, lai mani bērni un mazbērni ciestu no šīm “vērtībām”,” teica 
J. Lukjanovs.

Pievienot komentāru

Komentāri (66)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta CEN.ZŪRA rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  ;)))

  Ir sacīts: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.” ?

  =======

  Mediju ziņa (2014. gada 4. septembris): “Mēs, Latvijas pilsoņi, lūdzam jūs savas kompetences ietvaros, ko nosaka mūsu valsts likumi, izvērtēt Latvijas Drošības policijas (DP) spēju pildīt savus pienākumus un atbilstoši reaģēt uz valsts drošībai būtiskiem jautājumiem. Krievijas agresīvā politika un karš Austrumukrainā ir radījis situāciju, kurā valsts un pašvaldību iestādēm intensīvi jāstrādā, lai spētu ātri, kvalitatīvi un profesionāli reaģēt uz notikumiem valstī un ārpus tās.” … (citāts iz “parakstītāju grupas” publiskotā šedevra “atklāta vēstule Valsts drošības padomei, Saeimas Nacionālās drošības komisijai” i-neta w-bedrē “pietiek-com”)
  ——-
  Mediju ziņa (2014. gads, 15. maijs): “Krievu un Krievijas difamācijas „process” aizsākās pirms vairākiem gadsimtiem un intensīvi turpinās arī šodien. Krievu un Krievijas zākāšana, teiksim, Latvijas lielākajos medijos notiek katru dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram. Tie, kuri ar baudu izlaiza mūsu galvaspilsētas eiropeisko mediju izvemto ķīseli, var šo konstatāciju svēti apzvērēt. (…) Skaidrs, ka paranoja, alerģija, psihopatoloģija attiecas uz medicīnu, sniedzot profesionāli izsmeļošu un objektīvu atbildi par eiropiešu slimīgo hobiju – krievu un Krievijas difamāciju.” … (cit.vied.aut. – Arturs Priedītis, publikācija “Civilizācijas katastrofālās sprukas. Astotā eseja: Krievijas difamācija”. No latīņu val. “diffamare” – neslavas celšana, nepatiesu ziņu izplatīšana un taml. psihiski neadekvāta vai arī mērķtiecīgi apzināta apmelošana)
  ——-
  .
  “Ir sacīts: “Bailēm – lielas acis!”…”
  ( “latv(ĀN)ijas” LUMPEŅZOMBIJU “sāga” )
  ( ‘aktuālais redzējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Slāj LUMPENIS, pa ceļa malu,
  No “divlitrenes” strēbdams alu,
  Un grāvī nospļaudamies, truli ~
  Kā riktīgs “lav(ĀN)ijas” šmulis…
  .
  Te pēkšņi – vējš šim ‘velk’ gar ģīmi,
  Kas (protams) “nevēdina” ‘štīmi’,
  Bet (bailēs) – saslien stāvus spalvas,
  Uz “alkonauta” …(“viedās” galvas):
  .
  “Kas tas par ‘prikolu, bļin’ bija?!???
  Kurš ‘lohs’ man mūli ap(grābstīja)?!
  A, možka (pat) – dot bietē taisās?!?
  Par šo, vot, “fantāzija raisās”
  (Tak’ – nevar būt, ka pjankā smagā,
  Man smadzeņpodu ļerga dragā,
  Un “plastmasnieka” ģiftes tvaikā,
  Jau rādās murgi, dienas laikā?!…):
  .
  Vai tikai “Lielais (slāvu) Lācis”,
  No Austrumkraja šurp nav nācis,
  Kas LUMPEŅUS mīs PAŠU sū#os,
  Un “masmēdekļu” spama plūdos?
  Par to jau “deRmolibersati”,
  Caur “mēdekļiem un ZOMBO-kasti”
  Sen “mesidžu” priekš “baura” sūta,
  Kas, “propa-GANDĒTS”, ūzās pļūta:
  .
  Bruks ATKAL “rusiJĀŅI” sētā,
  Pie “laviJĀŅA” NOZOMBĒTĀ,
  Lai ‘kluci noliktu’ (‘ar čupu’),
  Uz “titulnāciju” (TIK glupu)!
  Liks ATKAL “vēzī” un kāps virsū,
  Tiem “letoņiem”, kas “jēdz” ar …(‘ķēķi’)
  (Jo – galvu “ieslēgt” šiem nav dūšas ~
  Ka tik’ tur “popkorns neuzpūšas”)!!
  Būs ATKAL “partkomi” un “ČEKA”,
  Kā iepriekš – “komuņagu CeKa”,
  Šo “padlatv(ĀŅ)u valsti” drāzīs,
  Kur Lielais Lācis …(purnu) bāzīs!!!
  VISS ATKAL būs, kā senāk bija ~
  Kad, krietni vēl PIRMS (!!!) “milēnija”,
  “Pē-eS-eR-eS”-a “tautu saimei”,
  Tiek “nograuts …(mūris), pilnai laimei”!!!!
  Un ATKAL – “kolChozos” tiks dzīti,
  Tie, kas, kā “liekie”(?!?), izraidīti,
  Uz “SIB-īrijām” trimdās sūrās,
  No SILES “valsts” pie Dzintarjūras!!!!!
  Liks ATKAL “vergot” rūpniecībā,
  Tiem, kas pie “zupas ķēķa” ‘strīpām’,
  Pēc “JEWRO-lendas” paikas lētās,
  Nīkst “latv(ĀN)ijas” (sīk)pilsētās!!!!!!
  Kas neskries bučot …(kedas) “jeņķiem” ~
  Drīz “atstieps pedāļus” dēļ kreņķiem,
  Kas neļaus “jewropai” ‘ņemt priekšā’ ~
  Drīz Lāča …(ķepās) ‘trāpīs’ iekšā!!!!!!!…”

  Vējš ATKAL ‘velk’ gar trulu ģīmi,
  Līdz – LUMPENIM, kas izguļ ‘štīmi’,
  No BAILĒM redzokļi “sprāgst” vaļā ~
  Šis, “nolūzis”, krāc briksnī zaļā:
  No izdangātā “ceļa” – grāvī,
  Šo “divlitrenes” (mīz)als rāvis,
  Zem galvas (pustukšs) paripojis,
  Un ‘fiškā’ MURGUS “ieskalojis”:
  .
  NAV nekāds Austrumkraja “Lācis”,
  Ne ŠAJĀ pseido-“valstī” nācis,
  Ne LUMPEŅIEM pa …(‘fišku’) maucis,
  Ne PAŠU sū#os šamos jaucis ~
  Ne SVEŠI “partkomi”, ne ‘menti’,
  Drāž “latv(ĀN)iju”, “permanenti”,
  Ar “ilgtspēju” jau gadu gadiem,
  Bet – SILES cūklopi (ar radiem)…

  Jau SEN trūd ‘svalkā’ “padomija” ~
  Tās vietā – “JEWRO-leiputrija”,
  Nu LUMPEŅIEM gan ‘fišku masē’,
  Gan “Brjukselei” ‘slauc piķi’ kasē.
  .
  Bet ZOMBĒŠANA = TĀDA PATI:
  Līdz (‘mīžot’) “ačām kātos”, plati,
  Blenž LUMPEŅI, kam “tieva kiška”,
  Pat “DOMĀT līdz!!!” iz SAVAS ‘fiškas’…

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [cenzēts]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 2. Вот тут вы ошибаетесь в корне. Вы или слепой совсем или специально это делаете. Господин посол, в отличие от одного руководителя местного ведомства, совсем не такой.
  P.S. Повторно, взамен удалённого. Очень однобоко поступают ваши цензоры. говорить про посла огромной страны, что он пи-рас по вашему можно?! А намекать аккуратно, что ваш министр откытый гей – нельзя! А собственно, по чему? Он же сам в этом признался отрыто и не скрывает этого.

  • Tiek vēstnieki arvien stulbāki!
   Pirmajiem vēl bija kāds reāls skatījums par notiek šeit!
   Iestrēguši pagātnē un netiek līdz laikam. Gadi iet uz priekšu! Jaunākā sabiedrības daļa vairs vispār nesaprot par ko runā!
   25+ gadi pamatīgs laiks un arī pamatīgas pārmaiņas!
   Nepieciešamas 2 paaudzes (apmēram 40-45 gadi), lai nomainītos vecie padomju tikumi un ieradumi!
   Tātad maksimums vēl 14+ gadi, lai būtu cita domāšana! Arī nepilsoņi pa šo laiku dabiskā veidā izbeigsies!
   Daudzas problēmas atrisināsies pašas par sevi, citas jāatrisina pašiem!
   Principā visas Krievijas plates nospēlētas, nevienam viņi neinteresē, 90 % valsts nabagi + pārējās problēmas ar grūstošo ekonomiku un laikam ar pašu valsti arī! Resursus savāks ASV, Ķīna, + pārējās.
   Vienīgais, kas palicis ilūzija par II pasaules karu.
   Nokritīs naftas cenas un tādu vēstnieku nedzirdēs vispār.
   Tā jau dzird aizvien mazāk un klusāk.
   Lai jauka diena!

   • kas arī bija jāpierāda Atbildēt

    Kas ir tas ir, patiešām – tie ir kārtējie uz visu galvu slima nacistu / rasistu šakāļa vājprāta murgi un tipiska dermoliberastu p!darskapja izdzimteņu zombijpropaganda.

   • Pričom te Dombrovskis? Latvieši nebūt neuzskata Dombrovska sastādāto par kaut ko slavējamu. Tā ka mimo dorogoi!

   • Prichom te veiksmes stāsts? Dombrovskis nav Krievijas vēstnieks Latvijā. Ko Tu visu laiku putrojies?

  • Uzdāvināsim Latvijas Avīzei papīra dvieļus, lai šito trolli aizslauka!

 3. Крымваш и лугандония впридачу Atbildēt

  Вы знаете,этот товарсщ похоже гей или как в народе говорят п…ас .А шо может сказать п…ас.
  Его начальник х-ло,а вот оно вот такое вот

  • Вот тут вы ошибаетесь в корне. Вы или слепой совсем или специально это делаете. Господин посол, в отличие от одного руководителя местного ведомства, совсем не такой.
   P.S. Повторно, взамен удалённого. Очень однобоко поступают ваши цензоры. говорить про посла огромной страны, что он пи-рас по вашему можно?! А намекать аккуратно, что ваш министр откытый гей – нельзя! А собственно, по чему? Он же сам в этом признался отрыто и не скрывает этого.

 4. Ja! Interesanti gan, pat vēstniekam Eiropas vērtības aprobežojas ar gejiem. ko tad lai no citiem krieviem sagaida. Nudien, nozombēta tauta. Citu neko viņi Eiropā neredz.

 5. «Нет в мире мельче, сволочнее и хамовитее особи, чем кацап.
  Рождённый в нацистской стране, вскормлённый пропагандой нацизма этот ублюдок никогда не станет Человеком.
  У его страны нет друзей – либо холуи, либо враги.
  Его страна способна только угрожать, унижать убивать, за сохранение этого статуса Рассеей рядовой кацап готов пожертвовать собственной жизнью, жизнями своих родителей и детей, качеством жизни собственного народа.
  Воистину: кацапы – звери. Лютые, кровожадные, но… смертные».
  А. Солженицын

  • Сам ты кацап, придурок! Это вы сами в нацисткой стране живёте и нацисткую пропаганду кушаете. Солжениницин для нас давно уже не авторитет!

   • Vai tad Krievija nevar būt nacistiska valsts?

    • Встречный вопрос, а Латвия?!

     • Nē, nevar. Latvija ir nacionāla valsts.

     • Uz jautājumu ar jautājumu atbild tikai gejjevropā.

     • Mnogonacionaļanaja vai mnogonacistkaja valsts? Latvijā dzīvo latvieši un citas tautas. Sovoki nav tauta. Tas ir bars.

     • Kapēc ne? Ļoti precīzs termins. Vācieši – nacisti, krievi – nacisti, turki – nacisti, angļi – nacisti, itāļi – nacisti. Un kad visi ir vienā valstī, tad arī ir daudznacistiska valsts. Viss loģiski. Krievijā krievu ir palicis ļoti maz. Tieši pateicoties komunistiem. Sovoku gan ir ļoti daudz. Un aarī augstos amatos. Vai ne?

 6. Krievijas vēstnieks nonāk pretrunā ,pats ar sevi! Ja jau visi šie “huzāri” nerada Krievijai nekādus militāros draudus,tad kāpēc tie nonāk Krievijas kara mērķu sarakstā??!

 7. Un kā ar paša ārēm? Nav jāsaved kārtībā…

 8. Kārtējais Pūķina galma āksts ?

 9. Крымваш и лугандония впридачу Atbildēt

  Вот бяда, никто не понимает скрепное месиянство народа–блохоносца!

  • А именно твоего понимания никто и не просит, ублюдок. И Крым наш на веки вечные, и Донбас тоже наш будет со временем. И плевать на твоё злопыхательство.

   • No Tevis nes pēc kultūras.

    • Ģerevņa 🙂 No manis blagouhaet. Bet šo vārdu Tu dzirdi pirmo reizi, vai ne?

    • Национализмом от вас благоухает вовсю! И не прикидывайтесь, что не знаете этого слова.

   • Paši visu atdos atpakaļ un pa visam drīz!
    Vēl lūgs, lai ņem atpakaļ!
    Kad nav ko ēst, tad smadzenes sāk strādāt normāli!
    Bravūra jau pazudusi!
    Un galvenais pazūd atbalsts, tam sviestam!
    Kronis visam būtu tilta sagrūšana dabisku kataklizmu rezultātā!

 10. Kas ir ar tiem Krievijas vēstniekiem??? Jūtas kā sava istabā, kur var runāt VISU, kas tikai ienāk prātā!?? Trakums ar lieluma māniju apsēstiem ļautiņiem! VIŅIEM NAV KAUNA UN GODA SAJŪTAS! TIE JĒDZIENI SVEŠI! RIEBJAS!

  • Кто бы говорил, а! Вы на своих то дипломатических работников посмотрите! Особенно, на самого главного из них. Вам же не стыдно, вы даже гордитесь, что у вас министр из этих. Можно хоть этим похвастаться, если ничем другим нельзя.

  • KO Var gribēt no padotajiem,ja priekšniekos,skumjais zirgs un ķēve zaharova.

 11. Par to patriarhātu pareizi pieminēja. Reti kurā krievu ģimenē vīrs neiekausta sievu.

 12. Man prieks, ka ne tikai Latvijas, bet Eiropas un visas pasaules leksikā izplatās šādi termini- LIBERASTS, GEJEIROPA….. Ir jāsauc lietas īstajos vārdos un jābūt drosmei tās teikt un domāt. Par spīti daudziem un galvenajam ārlietu specguru, kurš pae sava anusa priekiem liek samaksāt Latvijas nodokļu maskātājiem….

 13. Homo sovjeticus ar rašista ideoloģiju.

 14. Я его понимаю-без смеха на это смотреть невозможно

 15. “ne vinovataja ja, on sam prišol”…kā parasti – un to sauc par diplomātisku retoriku:):):)

 16. “ne vinovataja ja, on sam prišol”…kā parasti – un to sauc par diplomātisku retoriku:):):)

 17. Pareizi darīja I.Mūrniece,kad atteicās tikties ar šo izdzimteni.

 18. “Latvijas Avīze”, kas var būt riebīgāks par kangaru ruporu, kurš tiražē ienaidnieka “gej-ropas” propagandu, bet ne Eiropas tautu patiesās (nacionālās) vērtības…?

 19. Vai tas ir vēstnieka līmenis, laikam jau Krievijas vēstniekam atbilstošs un tad vēl kaut ko runā par attiecību uzlabošanu. Šobrīd no Krievijas vēstnieka nekādas jēgas, ieslēdz Rossija1 un to pašu visu uzzināsi.

 20. izteicieni par jejropu atgādina padomijlaiku anekdotes, kas neērts, to pasludināt ka Krievijā neeksistē,
  kaut gan no kurienes tad sākotnēji nāca tāā garīgā krievu kultūra, ar Moisejiem un lezbēm eirovīzijā, kad eiropa pat nezināja par varavīkšņotajiem? Bet sērga izplatas…

 21. Izskatās,ka šie “vēstnieki” sākot ar Raņņihu,testē cik lielu nekaunību Latvijā var atļauties.

  • netrollis antielfs Atbildēt

   Kas ir nekaunība – pateikt, ka “gejropeiskās vērtības” nav normālam cilvēkam pieņemamas? Es to sauktu savādāk – par veselo saprātu, kura tev un citiem kliķes apmaksātajiem “elfiem” (visi jau tik agri augšā svētdienas rītā un jau aizgūtnēm komentē:D) tik ļoti pietrūkst.

   • Moskaļu vēstnieku nepārtrauktā uzvešanās,kā krogā pie galda,tev skaitās veselais saprāts?
    Lai gan ņemot vērā Pitera pašpuikas un tā ANO moskaļu idiota izlēcienus,nav par ko brīnīties.

    • А сам ты не идиот, а умненький пуйка?! Ой, что то не похоже совсем.

 22. kas tad ir sviests.pedinus atbalstam,citu valstu karavirus sava valsti laizam lai tik karo,pasi neko izlemt nevaram ,deputatus pasi savelam ,bet vienalga krievi vainigi.kurs tad ir debilikis Dr.xy

  • Apmeklē, lūdzu, pamatskolu, pirms kaut ko raksti internetā. Vidusskola un augstskola, lai arī tāli mērķi, arī nenāktu par sliktu.

 23. jā, jā. Un padomju laikā Latvijai bija brīvā griba, savs viedoklis un varēja brīvi attīstīties. Sasmīdināja 😀

 24. Viens vecs vatenis,cenšas uzspiest pasulei vēl komunistu laikā radīto ideju “Mēs esam Tie labie,bet Jūs visi nepareizie.”

 25. Es jau esmu veca karaliene,saka Launuma Imperijas debilikis.Rezumè : vecs kremla cekistu pederasts, kuru neviens negrib.

  • Sanāca tāda freidiska izrunāšanās 🙂 Lamā visus par gejiem, bet patiesībā pats tāds. Tas skan spēcīgi, ka dižvaras vēstnieks sevi publiski nodēvē par sievieti. Latvijas ārlietu ministrs ir pārspēts. Viennozīmīgi.

 26. Vecais perdelis atgremo krievijas televīzijas sadomāto sviestu. Skuju taka.

Draugiem Facebook Twitter Google+