Mobilā versija
+7.6°C
Gusts, Gustavs, Tālrīts
Pirmdiena, 27. marts, 2017
3. augusts, 2016
Drukāt

“Vēstule cilvēkam” – spožs vizuālais teātris

Foto: LETAFoto: LETA

Mihaila Barišņikova izrādi “Vēstule cilvēkam” skatītāji vērtē kā augsti profesionālu un rosinošu.

Kultūras Akadēmijas profesors Jānis Siliņš:

Īsta māksla. Mihails Barišņikovs ar režisoru izcilību Robertu Vilsonu radījuši asociatīvu tēlu, kurš katrā skatītājā ierosina citu informāciju atkarībā no viņa priekšzināšanām un pat noskaņojuma. Viss ir pilnīgi perfekti – ainas, šīs etīdes un bildes, kuras plūstoši un organiski nomaina cita citu. Totāls, fantastisks vizuālā teātra iespaids. Režisors Roberts Vilsons ir augsta Vērtība.

Aktieris Juris Strenga:

Man ir savas domas par to, ko vajag rādīt uz skatuves, bet var arī to, ko redzējām otrdien. Jā, augstā profesionālā līmenī līdz pēdējai sekundei. Atsvešinātais režisora Vilsona skatiens sadūrās ar dzīvu, daudz piedzīvojušu ķermeni un to, ko tas spēj katrā etīdē sniegt .

Uzņēmēja Ilze Jurkāne:

Nu ļoti skaisti. Gan vizuāli krāšņi, gan horeogrāfiski precīzi. Domas un mūzikas saspēle radīja gaisīgo kabarē atmosfēru, kuru kā zibens pāršķēla arī skatītājam negaidīta sāpe.

Pievienot komentāru

Andris Keišs: Kļūstu nervozs, ja darba ir maz27. martā Teātra muzejā norisināsies Teātra dienas balvu pasniegšanas ceremonija, ko jau daudzus gadus rīko Latvijas Teātra darbinieku savienība sadarbībā ar Eduarda Smiļģa Teātra muzeju. Šajā dienā balvu saņems arī Jaunā Rīgas teātra aktieris Andris Keišs.
Draugiem Facebook Twitter Google+