Mobilā versija
+14.5°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
20. septembris, 2016
Drukāt

Iedvesmojoši! Vēstule, ko Viktorija Bekhema rakstīja pati sev 18 gadu vecumā

Foto - acidcow.comFoto - acidcow.com

Domājams, mēs visi pazīstam Viktoriju Bekhemu – modes ikonu, dizaineri, laimīgu sievu un četru bērnu māti. Viss bija daudz citādāk jaunībā, kad viņa bija kūtra meitene ar problemātisku sejas ādu, pārāk zemu pašvērtējumu un lieko svaru.

Reiz viņa parādījās uz žurnāla “Vogue” vāka ar paziņojumu, kas paredzēts pašai sev, tikai domāts tad, kad viņai bija 18 gadi. Rakstā ar nosaukumu “ko man vajadzēja toreiz zināt” Viktorija ar lasītājiem dalās savās emocijās un atklāj patieso būtību. Viņa stāsta, kā iepazinās ar savu tagadējo vīru un to, kā uzplauka viņu mīlestība. Šo vēstījumu būtu jāizlasa ikvienai jaunai meitenei, un jo īpaši tām, kuras tik agrā vecumā jau ir dzīves sarūgtinātas un domā, ka nekad nesastaps īstu mīlestību. Zelta vārdi!

Šķir lapu tālāk, lai izlasītu iedvesmojošo Viktorijas Bekhemas vēstuli!

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+