×
Mobilā versija
+13.8°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
13. aprīlis, 2012
Drukāt

Vēstuļu konkurss jaunākajiem “LA” lasītājiem


“Latvijas Avīze” kopā ar organizāciju “Daugavas vanagi” (“DV”) izsludina vēstuļu konkursu Latvijas skolēniem par tematu “Katrs pats savas laimes kalējs”. Tāda ir devīze šāgada Kandavas “3×3” nometnei, un konkursa uzvarētājs nopelnīs brīnišķīgu balvu – 250 latu vērtu ceļazīmi visai ģimenei (pašam, mammai un tētim, brāļiem, māsām) uz “3×3” nometni, kas notiks Kandavā no 22. līdz 29. jūlijam.

Šo balvu dāvina “Daugavas vanagu” centrālās valdes priekšsēdis Andrejs Mežmalis un “DV” jaunatnes nozares vadītājs Indulis Bērziņš kopā ar Austrālijas un Vācijas “DV”.

Nometnē būs jau tradicionālās ievirzes – folklora, ētika un reliģija, Latvijas vēsture, dziedniecība, politika, arheoloģija, keramika, rotkalšana, biškopība, aušana utt., vakaros – latviskie danči, tikšanās ar interesantiem cilvēkiem, būs vairāki ekskursiju maršruti pa novadu, zāļu sievas padomi, bērniem – sports, zīmēšana, dziedāšana u. c.

Vēstules (ne garākas par divām lappusēm jeb 4000 zīmēm datorrakstā) par tematu “Katrs pats savas laimes kalējs” gaidām līdz 30. aprīlim (pasta zīmogs)! Uzrakstiet konkrēti – ko pats jau darāt un darīsit nākotnē savas valsts Latvijas labā, kā jūsu ieceres un darbus atbalsta ģimene. Vēstules ar norādi “Konkursam “3×3″” adresējiet Dzirnavu ielā 21, Rīgā, LV-1010 vai elektroniski vestules@la.lv.

Uzrakstiet precīzi savu adresi, tālruņa numuru, kā arī savu ģimenes locekļu skaitu, vārdus un vecumu!

Būs arī veicināšanas balvas – apgāda “LA” izdevumi. Konkursa darbus vērtēs žūrija – “DV” jaunatnes nozares vadītājs Indulis Bērziņš, “LA” lasītāju servisa redaktore Aija Volka un žurnāliste Dace Kokareviča. Uzvarētāju paziņosim pirms Mātes dienas. Labākās vēstules publicēsim.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+