Mobilā versija
+2.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
11. maijs, 2012
Drukāt

Vēsture krāsojamās grāmatās


Lietuviešu bērni savas valsts vēsturi nu varēs apgūt, izmantojot arī krāsojamās grāmatiņas. Nule klajā laista krāsojamo grāmatu sērija par valsts pagātni, kultūru, sadzīvi, ievērojamajiem cilvēkiem un notikumiem.

 

Sērija “Lietuvas vēsture mazajiem” paredzēta bērniem no septiņu gadu vecuma, un tajā ir četras grāmatiņas ar lasāmiem tekstiem un ilustrācijām, kuru izkrāsošana atstāta katra lasītāja paša ziņā. Grāmatiņa “Meža karavīri” vēsta par Lietuvas nacionālo partizānu cīņām, “Žaļģires kauja” – par leģendāro kauju, kurā Lietuvas un Polijas apvienotie spēki pirms sešiem gadsimtiem sakāva Vācu ordeni, bet grāmata “Karalis Mindaugs” iepazīstina ar pirmo un vienīgo Lietuvas karali, kas kronēts XIII gadsimtā.

 

Pievienot komentāru

Polija paziņo par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu (1) Polija trešdien paziņojusi par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu, helikopterus un iznīcinātājus armijas spēku pastiprināšanai.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (7)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+