Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
19. janvāris, 2016
Drukāt

Vēstures muzejs iepazīstinās bērnus ar Čipu un Capu

Publicitātes attēlsPublicitātes attēls

Latvijas Nacionālais vēstures muzejs izdevis ceļvedi bērniem un ieviesis divus palīgus darbā ar bērniem – suņukus Čipu un Capu, kurus aicina iepazīt jau 31. janvārī, LA.lv uzzināja muzejā.

Muzeja ceļvedis attēlos un stāstos ļauj bērniem iepazīt cilvēku dzīvi Latvijas teritorijā no vissenākajiem laikiem līdz mūsdienām, katrā posmā aicinot izpildīt arī kādu uzdevumu.

Veidojot ceļvedi, māksliniece Dita Pence uzzīmēja divus suņus, kas tagad dzīvo muzejā un pavada bērnus ceļojumā laikā.

Decembrī notika balsojums par suņu vārdiem, un balsojuma rezultātā viens suņuks tika nosaukts par Čipu, otrs – par Capu.

Abi sunēni kopā ar muzejpedagoģi Ilzi Miķelsoni 31. janvārī plkst. 12 vadīs pirmo svētdienas nodarbību 5-8 gadus veciem bērniem, stāsta muzeja darbinieki.

Nodarbībā bērni aizraujošā veidā varēs apskatīt muzeja pamatekspozīciju, uzzinot, kā cilvēki dzīvoja senatnē, ko prata darīt, kā ģērbās, kā rotājās, kādas mājvietas būvēja, kā gadsimtu gaitā mainījās viņu dzīvesveids. Stāstījumu muzejpedagoģe papildinās ar dažādu priekšmetu demonstrēšanu.

Ieejas maksa – ģimenes biļete 4 eiro vērtībā.

Pievienot komentāru

Bērnus mūsu vietā izklaidē amerikāņi. Saruna ar režisoru Ģirtu Šoli (1)Ģirts Šolis uzskata, ka laba literatūra nenoveco, un arī mūsdienu bērniem piedāvā laika pārbaudi izturējušu klasiku. Tāpat viņš balti apskauž Latvijas Nacionālo teātri par izrādi "Šausmu autobuss", kurā netiek ielaisti vecāki, jo Leļļu teātri nereti gadās – vecāki uz izrādi atnāk ar domu, ka tikmēr, kamēr bērns skatās izrādi, pasērfos internetā.
Draugiem Facebook Twitter Google+