Mobilā versija
+21.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
19. janvāris, 2016
Drukāt

Vēstures muzejs iepazīstinās bērnus ar Čipu un Capu

Publicitātes attēlsPublicitātes attēls

Latvijas Nacionālais vēstures muzejs izdevis ceļvedi bērniem un ieviesis divus palīgus darbā ar bērniem – suņukus Čipu un Capu, kurus aicina iepazīt jau 31. janvārī, LA.lv uzzināja muzejā.

Muzeja ceļvedis attēlos un stāstos ļauj bērniem iepazīt cilvēku dzīvi Latvijas teritorijā no vissenākajiem laikiem līdz mūsdienām, katrā posmā aicinot izpildīt arī kādu uzdevumu.

Veidojot ceļvedi, māksliniece Dita Pence uzzīmēja divus suņus, kas tagad dzīvo muzejā un pavada bērnus ceļojumā laikā.

Decembrī notika balsojums par suņu vārdiem, un balsojuma rezultātā viens suņuks tika nosaukts par Čipu, otrs – par Capu.

Abi sunēni kopā ar muzejpedagoģi Ilzi Miķelsoni 31. janvārī plkst. 12 vadīs pirmo svētdienas nodarbību 5-8 gadus veciem bērniem, stāsta muzeja darbinieki.

Nodarbībā bērni aizraujošā veidā varēs apskatīt muzeja pamatekspozīciju, uzzinot, kā cilvēki dzīvoja senatnē, ko prata darīt, kā ģērbās, kā rotājās, kādas mājvietas būvēja, kā gadsimtu gaitā mainījās viņu dzīvesveids. Stāstījumu muzejpedagoģe papildinās ar dažādu priekšmetu demonstrēšanu.

Ieejas maksa – ģimenes biļete 4 eiro vērtībā.

Pievienot komentāru

Spontāni smiekli un kamols kaklā: "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru" ir klāt (1)Vara Braslas jaunā filma ir smalka, izjusta, niansēta, vietumis varbūt mazliet pārāk "pareiza", taču tajā ir vietas, kur var smieties līdz sirds dziļumiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+