×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
13. augusts, 2013
Drukāt

Vēsturisko spēkratu kolekcija Jelgavā

Foto - LETAFoto - LETA

Nedēļas nogalē Jelgavā, Garozas ielā 15a, klātesot daudziem Vēsturisko spēkratu kluba Padomju sekcijas pārstāvjiem ar savām automašīnām, tika atklāta SIA “AnRu Motors” vēsturisko spēkratu privātā kolekcija.

 

Privātajā kolekcijā ir padomju laika vieglais transports, tajā skaitā ZAZ, VAZ, GAZ un “Moskvič” automašīnas, kuras “AnRu Motors” paši ir atjaunojuši, iepriekš šos spēkratus uzmeklējot un nopērkot.

“Vienlaikus tika atklātas gan privātā motormuzeja telpas, kas piebūvētas pie mūsu autoservisa, gan arī tika publiski prezentēta mūsu privātā kolekcija,” informē SIA “AnRu Motors” līdzīpašnieks un uzņēmuma komercdirektors Andris Bugnēvics.

“Esam izbūvējuši terasi tā, lai jebkurā laikā cilvēkiem būtu iespēja kolekcijas eksponātus ērti aplūkot un izlasīt informāciju par tiem. Tādējādi mūsu kolekcija ir bez maksas pieejama 24 stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā. Neplānojam iekasēt naudu arī par iekštelpu apskati, taču, lai iekļūtu telpās un varētu automašīnas izložņāt, ir iepriekš jāpiesakās, jo ikdienā kolekcijas telpas turēsim slēgtas. Tuvākajā laikā plānojam pārrunāt sadarbības iespējas ar Jelgavas tūrisma speciālistiem, lai iekļautu mūsu kolekciju Jelgavas tūrisma maršrutos, tajā skaitā apkalpojot grupas,” skaidro Andris 
Bugnēvics.

Vecākais no šobrīd apskatei piedāvātajiem auto ir 1961. gada GAZ 21, bet jaunākais ir 1980. gada VAZ 2103, kurš ir nobraucis vien 28 000 km. Spēkrati ir ideālā vizuālā un tehniskā stāvoklī. Visām automašīnām ir piešķirts vēsturiskā spēkrata statuss.

“Te var nākt skatīties, kā ir jāizskatās autentiskai tā laika automašīnai, jo uz ielas atrodamās mašīnas bieži ir dažādi pārbūvētas un uzlabotas. Bet mūsu kolekcijas automašīnas izskatās kā tikko no konveijera,” lepojas Andris Bugnēvics.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+