×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
12. janvāris, 2017
Drukāt

Vētrā cietušais “Tallink” prāmis būtiski kavēsies; Rīgā būs vēlu vakarā

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Igaunijas prāmju operatora “Tallink Grupp” prāmis “Romantika”, kas ceļā no Stokholmas naktī vētrā cieta bojājumus, Rīgā ienāks ar 11 stundu kavēšanos – apmēram plkst.22, informēja uzņēmumā.

Prāmja ierašanās laiks pēc saraksta bija plkst.11.

Naktī aptuveni plkst.3.40 prāmim “Romantika” vētrā nolauzta radara antena, kas lidojumā skāra vienu no kuģa priekšējiem iluminatoriem un salauza to. Prāmis “Romantika” patlaban turpina ceļu uz Rīgu.

“Bojātais kuģa iluminators atrodas kuģa priekšgalā “Tango” bāra telpā uz sestā klāja, un ūdens bojājumi skāra galvenokārt tikai šo telpu. Ūdens pavisam nedaudz skāra arī atsevišķas kajītes uz piektā klāja, un pasažieriem nekavējoties tika nodrošinātas citas kajītes. Ūdens iekļūšanas kuģa telpās bija minimāla un nevienā brīdī neradīja nekādu apdraudējumu cilvēku drošībai,” skaidroja kompānijā, piebilstot, ka situācija pilnībā tiek kontrolēta un vētras bojājumu skartā zona ir nepārtrauktā kuģa komandas stingrā uzraudzībā.

Сильный ветер, не к добру. Паром Рига-Стокгольм, поспать не удалось. Самое главное, что все живы, здоровы. Все что могло упасть на корабле, упало, разбилось, разлилось! #travel #travelwithme #riga #stockholm #latvia #sweden #boat #ferry #crash #путешествие #путешествия #рига #латвия #стокгольм #швеция #паром #tallink #tallinksilja

A photo posted by Filipp ?Riga (@fi.lemon) on

Kompānijā arī informēja, ka vakar vakarā kuģa kapteinis pārcēla prāmja atiešanas laiku no Stokholmas ostas, lai izvairītos no vētras lielākās ietekmes kuģa ceļā. Uz kuģa atrodas 277 pasažieri un 178 apkalpes locekļi.

Prāmis “Romantika” ir būvēts 2002.gadā Somijā, un no 2016.gada 12.decembra tas atsāka kursēt maršrutā starp Rīgu un Stokholmu. “Romantika” spēj uzņemt līdz 2500 pasažieru.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+