Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
13. decembris, 2014
Drukāt

Vētrā sabojātās Tukuma mājas iemītnieki pagaidām uzturēsies patversmē

Foto-panoramio.comFoto-panoramio.com

Vētras laikā Tukumā sabojātās mājas iemītnieki pagaidām uzturēsies patversmē, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Tukuma daļas komandieris Viesturs Driķis.

Šorīt Tukumā, Rīgas ielā, uz divstāvu dzīvojamās mājas uzkritis vēja nolauzts koks, sabojājot jumtu un dūmvadu. No ēkas tika evakuēti desmit cilvēki.

Driķis informēja, ka pašvaldības policija evakuētos cilvēkus ir izmitinājusi patversmē.

Pēc viņa teiktā, negadījumā cietusī māja ir kritiskā stāvoklī un tajā ir bīstami atrasties.

Vaicāts, vai Tukumā vētra radījusi būtiskus postījumus, Driķis stāstīja, ka kopumā postījumi ir nelieli – galvenokārt uz ceļu braucamās daļas krituši koki.

Saistībā ar stipro vēju VUGD darbinieki līdz plkst.11 saņēmuši 119 izsaukumus, aģentūru LETA informēja dienesta preses pārstāve Viktorija Gribuste.

Lielākā daļa izsaukumu saistīti ar kokiem, kas uzkrituši uz ceļu braucamās daļas, taču par nopietnāko aizvien uzskatāms incidents Tukumā.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+