Latvijā
Sabiedrība

Vētrā Šveicē cietusi arī bojāgājušās meitenītes māte 16

Foto AP/Scanpix/LETA

Latvijas vēstniecība Austrijā sniedz palīdzību Šveicē vētrā bojā gājušās 12 gadus vecās meitenes ģimenei, informēja Ārlietu ministrijā (ĀM).

Ministrijā skaidro, ka kopš neoficiālas informācijas saņemšanas par 31.jūlija rītā Šveicē notikušu nelaimes gadījumu ar Latvijas valstspiederīgo iesaisti, Latvijas vēstniecība Austrijā vairāku dienu garumā ir bijusi pastāvīgā saziņā ar Šveices varas iestādēm, lai saņemtu precīzu informāciju par notikušo, kā arī sniedza bojāgājušās radiniekiem nepieciešamo palīdzību.

Šodien vēstniecība ir saņēmusi Šveices Bernes kantona policijas oficiālu apstiprinājumu, ka Šveicē, Bēnigenā pie Iterlākenas, 31. jūlija rītā vētras laikā meža izcirtumā esošajai teltij ir uzkritis koks, kā rezultātā bojā ir gājusi 2005.gadā dzimusi Latvijas valstspiederīgā un ar traumām slimnīcā nogādāta viņas māte – 1978.gadā dzimusi Latvijas valstspiederīgā, norāda ministrijā.

Latvijas vēstniecība Austrijā ir sniegusi palīdzību, lai negadījumā cietusī sieviete varētu pēc iespējas ātrāk atgriezties Latvijā, un šobrīd tiek kārtotas formalitātes mirušās meitenes mirstīgo atlieku nogādāšanai Latvijā.

Jau ziņots, ka pirmdien netālu no Šveices galvaspilsētas Bernes gājusi bojā 12 gadus veca meitene no Latvijas, kad vētras nolauzts koks uzgāzies viņas teltij, paziņojusi Šveices policija.

Šveices dienvidus pēdējās dienas skārušas lietusgāzes un vētras.

LA.lv