×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
1. maijs, 2017
Drukāt

Vētrās ASV gājuši bojā vismaz 14 cilvēki (1)

Foto AP/Scanpix/LETAFoto AP/Scanpix/LETA

Postošās vētrās nedēļas nogalē ASV rietumu vidienē un dienvidos gājuši bojā vismaz 14 cilvēki, liecina amatpersonu sniegtā informācija, bet valsts austrumu štatos pirmdien gaidāms spēcīgs vējš un atsevišķi virpuļviesuļi.

Postošajos laikapstākļos sabojātas ēkas, apgāztas automašīnas un nogāzti koki. ASV Nacionālais meteoroloģijas dienests apstiprināja, ka Teksasas štatā reģistrēti vismaz četri virpuļviesuļi.

Teksasas štata Kantonas pašvaldība informēja par vismaz četriem vētrās bojāgājušajiem.

Savukārt Arkanzasas štata Ārkārtas situāciju pārvaldības dienestā paziņoja par vismaz pieciem štatā reģistrētiem nāves gadījumiem.

Misisipi štata Ārkārtas situāciju pārvaldības dienests informēja par diviem bojāgājušajiem, tostarp bērnu, kurš elektrošoku guva plūdu ūdeņos.

Misūri štatā vētrās gājuši bojā vismaz divi cilvēki, tostarp 72 gadus veca sieviete, kas nespēja izkļūt no plūdu ūdeņu nestas automašīnas.

Savukārt Nešvilā, Tenesī štatā, divus gadus veca meitene nomira slimnīcā pēc tam, kad viņu traumēja spēcīgā vēja nesti smagi metāla futbola vārti, paziņoja pilsētas policijā.

Nacionālais meteoroloģijas dienests prognozēja, ka vētras pirmdien turpināsies valsts austrumu un ziemeļaustrumu daļā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > šajā pašreizējā MZ SILES “valstī” krampjaini agonējošajos masmēdekļos (t.sk. la-vīzē u.c. taml. necilās w-bedrēs) bezcerīgi truli parazitējošajiem PRETLIKUMĪGU CENZŪRU piekopjošajiem administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+